• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Lublin

Znalezionych ofert: 120

14857627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament typu Studio , Kminkowa, Ponikwoda 3480035 14857627 Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w  4 piętrowym, nowo wybudowanym  bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trześniowskiej, dzielnica Ponikwoda) Mieszkanie składa się z:przestronneg...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (86 zł/m2)

1
1
29 m2
2022
15624371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22700686 15624371 Lokale usługowo-biurowe i magazyny do wynajęcia - Lublin Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne lokale usługowo-biurowe oraz magazyny w bardzo dobrej lokalizacji w Lublinie. Idealna propozycja dla firm poszukujących przestrzeni biurowej, usługowej l...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 397 PLN (51 zł/m2)

11
-
47 m2
-
15882511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27665608 15882511 Lokal użytkowy do wynajęcia. Czwarte piętro w zadbanym biurowcu, 4 min od centrum Lublina. W cenie woda, ogrzewanie, parking, ochrona 16h24, sprzątanie korytarzy i toalet. Budynek posiada podjazd dla wózków inwalidzk...

Lublin (Kośminek) (Lubelskie, gm. Lublin)

969 PLN (51 zł/m2)

11
-
19 m2
-
15876123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27531254 15876123 Nowoczesna kawalerka z balkonem i garażem ul. Operowa Lublin Na wynajem funkcjonalna i komfortowa kawalerka o powierzchni blisko 31 m², położona w nowoczesnym budynku z 2017 roku przy ul. Operowej w Lublinie. To idealna propozycja dla ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
-
30 m2
2017
15881588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27640584 15881588 Lokal użytkowy o powierzchni 65,0 mkw - open space -  z wc, w budynku biurowym, na II piętrze, w zachodniej części miasta w odległości ok. 2 km od Centrum. Budynek jest po remoncie, ocieplony, z wykonaną termoizolacją i wymienionymi kaloryferami. ...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 055 PLN (47 zł/m2)

1
-
65 m2
2005
15864002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27260920 15864002 Nowoczesne 2 pokoje 52 m² blisko centrum garażNa wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m², zlokalizowane w nowoczesnym budownictwie w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji bardzo blisko centrum, co zapewn...

Lublin (Czechów południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 500 PLN (67 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15878029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27587032 15878029 Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m², zlokalizowany na 2piętrze biurowca w dzielnicy Bursaki. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń oraz toalety, co pozwala na wygodne zorganizowanie przestrzeni...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15879029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27605546 15879029 Lokal użytkowy na wynajem - 220 m² parter nowe osiedle ul. Nałęczowska 16 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m² , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji przy ul. Nałęczowskiej 16 . Nieruchomość ...

Lublin (Szerokie) (Lubelskie, gm. Lublin)

18 700 PLN (85 zł/m2)

11
-
220 m2
-
14292867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 2604790 14292867 Hala magazynowa o pow. 1856 m 2 . dostępna od stycznia 2026 Lublin dzielnica Bursaki. Wysokość 6.5 m Posadzka niepylna Rampa Nieogrzewana Plac manewrowy Możliwość wynajmu biur w biurowcu obok Zaplecze socjalne Na hali zamontowane regały wysokiego...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

42 700 PLN (23 zł/m2)

11
-
1856 m2
-
15877296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27565192 15877296 Prezentujemy Państwu pomieszczenie biurowe 66 mkw., wraz z magazynem 96 mkw., składającego z 3 pomieszczeń, znajduje się przy obiekcie duży parking, wjazd od ul. Puławskiej. Cicha i spokojna okolica. Do ceny trzeba doliczyć VAT oraz opłaty licznikowe...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

3 000 PLN (19 zł/m2)

11
-
162 m2
1990
15876462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27538919 15876462 Do wynajęcia polowa piętra (II piętro) o pow. całkowitej 180 mkw., w lokalu użytkowym w Lublinie, zaprojektowanym specjalnie pod działalność biurowo-usługową, przy ul. Wojciechowskiej, w nowym budynku. Na piętrze znajduje się: - 4 pokoi biurowych o p...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (56 zł/m2)

8
-
180 m2
2015
15876467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538930 15876467 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto: 22,58 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, klimat...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 219 PLN (55 zł/m2)

11
-
22 m2
2011