• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Rzeszów

Znalezionych ofert: 91

15852772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27039868 15852772 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie – do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się przy ul. Krakowskiej na nowoczesnej inwestycji ,,KrakoVska'' w Rzeszowie. Oferta na wyłączność - klucze w biurze.Preferowany ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (53 zł/m2)

2
1
39.85 m2
2023
15748191 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25106239 15748191 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem – do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Preferowany okres najmu - minimum rok. Oferta na wyłączność - tylko w biurze ,,Pierwsze Piętro''.Opis ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2024
15770813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 25565076 15770813 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia wyjątkowe pięciopokojowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i komórką lokatorską – do wynajęcia. Duży taras pod samym niebem, daje niezliczone możliwości aranżacji. Apartament jest wolny zaraz.Pref...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

7 000 PLN (64 zł/m2)

5
2
109.43 m2
2022
15862147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27222475 15862147 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Mieszkanie znajduje się w centrum przy ul. Hetmańskiej. Zwierzęta są akceptowane.Oferta na wyłączność - klucze w biurze. Preferowany okres najmu - minimum rok. Op...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 750 PLN (34 zł/m2)

2
1
50.82 m2
1955
15834206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26860745 15834206 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Panorama Kwiatkowskiego. Nowoczesne mieszkanie świetnie sprawdzi się dla singla bądź pary. Możliwość wynajęcia mi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 550 PLN (55 zł/m2)

2
1
46.2 m2
2025
15884814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27711462 15884814 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem i komórką lokatorską znajdujący się przy ul.Krajobrazowej w Rzeszowie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15667044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24877705 15667044 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal z klimatyzacją o łącznej powierzchni 100 m2 znajdujący się w rejonie osiedla Pobitno w Rzeszowie. Lokal nadaje się na: działalność biurową, usługową, studio fotograficzne, działalność ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

7 870 PLN (79 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15827728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal użytkowy parter, parking 26581691 15827728 W ofercie wynajmu nowoczesny lokal użytkowy o pow 54.30 m2. Lokal położony na parterze prestiżowego budynku. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń. pomieszczenia socjalnego. łazienki z WC oraz recepcji z poczekalnią. Lokal dobr...

Rzeszów (Mieszka I), ul. Litewska

3 500 PLN (65 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15600194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy na parterze 125 m2, 3 miejsca postojowe 22190616 15600194 Prezentujemy do wynajmu lokal użytkowy o pow 125 m2. Lokal położony przy bocznej ul Grottgera rejonie dworca PKP z parkingiem . Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji . Na parterze znajdują się cztery pomieszczenia oraz łazi...

Rzeszów (Śródmieście), ul. Artura Grottgera

3 750 PLN (30 zł/m2)

4
-
125 m2
-
15601181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokale usługowo-handlowe 200 m2, parkingna 10 samochodów 22210926 15601181 OFERTA BEZ PROWIZJI Prezentujemy do wynajmu atrakcyjne lokale użytkowe o powierzchni 100 m2.Lokale położone na osiedlu Pobitno .Nieruchomość po generalnym remoncie ze wszystkimi mediami oraz parkingiem na około 10 samochodów. Nieruchomość p...

Rzeszów (Pobitno), ul. Konfederatów Barskich

6 500 PLN (33 zł/m2)

6
-
200 m2
-
15667058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23591196 15667058 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie idealne dla pary na wynajem w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie. Cechy nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 37,40 m2 - w skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia z oknem, prz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 600 PLN (43 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1968
15833877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26890593 15833877 Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę znajdującą się w Rzeszowie przy ulicy Kosynierów 6. To właśnie tutaj zlokalizowane jest mieszkanie, które dla przyszłych nabywców będzie stanowić wspaniałą odskocznię od zgiełku miasta a przy tym będzie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 PLN (107 zł/m2)

1
1
18.71 m2
1970