• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Rzeszów

Znalezionych ofert: 91

15884481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27704665 15884481 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowe, nigdy niewynajmowane funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku zlokalizowanym ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (68 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15871048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27452701 15871048 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 12 m2 przy ul. Stanisława Mikołajczyka. Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa lokalu - 12 m2- w skład lokalu wchodzi: pokój, pokój socjalnykuchnia ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

500 PLN (42 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15814582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26641855 15814582 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe, trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość usytuowana jest na nowym osiedlu przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.Preferowany okres najmu - mi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 200 PLN (57 zł/m2)

3
1
38.5 m2
2025
15849349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26963691 15849349 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy z klimatyzacją o powierzchni 48 m2 znajdujący się w okolicy al. Leopolda Okulickiego. Opis nieruchomości:- lokal o powierzchni 48 m2- w skład lokalu wchodzą dwa pomieszczenia-...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 250 PLN (47 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15838884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26733304 15838884 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowym bloku przy ul. Sw. Kingi w Rzeszowie. Oferta na wyłącznośc tylko w biurze Pierwsze Piętro. ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (38 zł/m2)

3
1
60 m2
2022
15848469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26938413 15848469 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem narożny lokal użytkowy o powierzchni 103 m2 usytułowany na parterze w nowoczesnym budownictwie przy ul. 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie.Oferta na wyłączność - jedynie w Biurze Pierwsze Piętro....

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

5 500 PLN (54 zł/m2)

11
-
102.66 m2
2022
15787359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25926320 15787359 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego miejsca dla siebie to ta oferta z całą pewnością Cię zainteresuje. To nowoczesne mieszkanie znajduje się w Rzesz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 200 PLN (62 zł/m2)

2
1
35.63 m2
2024
15871044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27452679 15871044 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i duży balkon. Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 65,8 m2...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (38 zł/m2)

3
1
65.8 m2
2019
15705978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ustawny lokal na wynajem, 45m2, ul. Litewska 24294770 15705978 Wynajem lokalu usługowego, ulica Litewska 6Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego w prestiżowym budynku Top Center, blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. To doskonała propozycja na biuro, lokal usługowy, kanc...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

3 600 PLN (80 zł/m2)

1
-
45 m2
2025
15705952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal kosmetyczny, medyczny 34m2 Litewska, 24294769 15705952 Wynajem lokalu usługowego, ulica Litewska 6Zapraszamy do wynajmu lokalu usługowego w prestiżowym budynku Top Center, blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. To doskonała propozycja na biuro, lokal usługowy, kanc...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 720 PLN (80 zł/m2)

1
-
34 m2
2025
15870649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27434966 15870649 Biuro Nieruchomość Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z balkonem i komórką lokatorską. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ulic Maksymiliana Marii Kolbego i Ślusarczyka w Rzeszowie. Mieszkanie po genera...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (43 zł/m2)

2
1
53 m2
1990
15829584 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641872 15829584 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę odstapieniasprzedaży aktywnie prosperującego salonu beauty o powierzchni 65 m2 zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Lokal jest w pełni wykończony, wyposażony ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 000 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
2021