• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Rzeszów

Znalezionych ofert: 91

15705967 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal kosmetyczny 24294762 15705967 OpisWynajem gabinetu medycznego , ulica Litewska 6Zapraszamy do wynajmu gabinetu medycznego w prestiżowym budynku Top Center blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. To doskonała propozycja dla lekarzy specjalist...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15740029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
hala magazyn 1610 m2 Rzeszów 24945115 15740029 Szczegóły ogłoszeniaTyp oferty:lokal użytkowy do wynajęciaCzynsz wynajmu:1595 960 zł (34złm²)Dostępny:luty 2025Forma własności:własność, księga wieczystaCharakterystyka lokalu:1 5950,88 m², 1 pomieszczenie, 4 łazienki; stan: nowy wykończony wejście z...

Rzeszów (Dworzysko) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

54 230 PLN (34 zł/m2)

1
-
1595 m2
2024
15706011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal medyczny, biurowy 20 m2 24295825 15706011 Wynajem gabinetu medycznego , ulica  Litewska 6Zapraszamy do wynajmu gabinetu medycznego w prestiżowym budynku Top Center blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. To doskonała propozycja dla lekarzy specjalistów ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 PLN (83 zł/m2)

1
-
24 m2
2025
15706009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 360 m2 ulica Litewska 24295821 15706009 Szczegóły ogłoszeniaTyp oferty:lokal użytkowy do wynajęciaCzynsz wynajmu:23 400 zł (65 złm²)Dostępny:natychmiastForma własności:udział, księga wieczystaCharakterystyka lokalu:360 m², 4 pomieszczenia, 4 łazienki; stan: nowy wykończony winda, wejście z...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

23 400 PLN (65 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15705966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
lokal 18 m2 punkt handlowy 24294755 15705966 Lokal idealny na usługi i handelPowierzchnia: 18m2Czynsz netto: 46złm2Opłata eksploatacyjna netto: 15,21złm2Zużycie energii el. w lokalu - wg wskazań podlicznikaWymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu brutto.Czas umowy - wg preferencji N...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

828 PLN (46 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15716799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala na wynajem, 927m2, ul. Witolda 24519486 15716799 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną o pow. 927m2 zlokalizowaną w Rzeszowie przy ulicy Witolda.Parametry hali:- Powierzchnia użytkowa: 927m2- Wysokość pomieszczeń: 3,5m - 3,8m- Szerok...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

23 500 PLN (25 zł/m2)

9
-
927 m2
1980
15713735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24445141 15713735 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 65 m2 znajdujący się blisko centrum miasta przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie.Biuro jest zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Paderewskiego, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

5 000 PLN (77 zł/m2)

11
-
65 m2
2020
15736785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24879260 15736785 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17 m2 z klimatyzacją znajdujący się w okolicy sklepu E.Leclerc przy al. Armii Krajowej w Rzeszowie.Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa lokalu - 17 m2- po...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

980 PLN (58 zł/m2)

11
-
17 m2
-
15713808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24446715 15713808 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27 m2 znajdujący się blisko centrum miasta przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie.Biuro jest zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Paderewskiego, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 700 PLN (100 zł/m2)

11
-
27 m2
2020
15736712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24876766 15736712 Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Rzeszowa.Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze 7 kondygnacyjnego bloku w najnowocześniejszym kompleksie mieszkaniowym w Rzeszowie na al. Kopisto z panoramą na miasto i rzekę Wisłok.Mieszka...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 700 PLN (60 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15619013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22576028 15619013 Lokal do wynajęcia w Rzeszowie przy ulicy Batorego 18Lokal o powierzchni 50 m2 - usytuowany na 1 piętrze - składający się z 3 pomieszczeń po około 13 m2 każde.Dodatkowo łazienka wraz z korytarzem - jako poczekalnia lub dodatkowe pomieszczenieLokal dw...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

3 000 PLN (55 zł/m2)

11
-
55 m2
-
15667035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23591251 15667035 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem lokal biurowo-usługowy z klimatyzacją znajdujący się na parterze blisko ulic Przemysłowej i Boya-Żeleńskiego. Opis nieruchomości:- powierzchnia 85,5 m2- w skład lokalu wchodzi open space, pok...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

3 591 PLN (42 zł/m2)

11
-
86 m2
-