• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 125

15645167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191658 15645167 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15720333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24588678 15720333 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15720331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588683 15720331 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15720327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588681 15720327 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (98 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15720332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588685 15720332 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15720323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588680 15720323 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15720321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588677 15720321 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
14765807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17835 14765807 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 112,70 m2, zlokalizowany w okolicy Ronda Giedroycia. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, w budynku mieszkalno-usługowym. Lokal składa się z dużej sali sprzedaży, salki konferencyj...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (40 zł/m2)

4
-
112.7 m2
1997
15759399 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25337581 15759399 Gabinet do wynajęcia – prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Jasnych Błoni, Szczecin Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 11 m², położony w pobliżu Jasnych Błoni – jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina, w sąsiedztwie Urzędu Mias...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 PLN (145 zł/m2)

11
-
11 m2
1976
15787278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25923966 15787278 Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 48 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy ul. Zielonego Mostu, tuż nad Odrą. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią komfort, estetykę i unikalne p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
56.45 m2
2025
15759951 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25347060 15759951 Gabinet do wynajęcia – prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Jasnych Błoni, Szczecin Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 11 m², położony w pobliżu Jasnych Błoni – jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina, w sąsiedztwie Urzędu Mias...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 PLN (145 zł/m2)

11
-
11 m2
1976
15885669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27736658 15885669 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1-GO CZERWCA!!!Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Jana z Kolna.Mieszkanie na 3 piętrze w budynku z szybkobieżną windą. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, które składa się:- salon połączony z aneksem ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 720 PLN (50 zł/m2)

3
1
74 m2
2004