• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 125

15729352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24760105 15729352 Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Hanza Tower*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatną, serwisowaną przestrzeń biu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 430 PLN (114 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15729351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24760104 15729351 Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 980 PLN (155 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15712239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24418510 15712239 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m² z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym – Szczecin, Śródmieście, ul. Lutniana.Mieszkanie położone jest na parterze apartamentowca z 2001 roku. To idealne mi...

Szczecin (Śródmieście), Lutniana

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
1
57 m2
2001
15719519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24570354 15719519 Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na 1 piętrze przedwojennego budynku w centrum miasta.W lokalu kilkanaście lat temu przeprowadzono kapitalny remont.Na powierzchnię składają się 4 pomieszczenia biurowe (12,3; 21,5; 18,7 i 11,8 m2), sala konferen...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (38 zł/m2)

1
-
119.89 m2
1930
15709111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24348861 15709111 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 75 m2, położony w ciągu handlowym z dużymi witrynami. Lokal na parterze, bez barier architektonicznych. Propozycja dla wielu branży : gabinety medyczne, kosmetyczne, handel, biura itpUkład pomieszczeń:- główn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
75 m2
1980
15474250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19381292 15474250 Na wynajem pomieszczenia w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową!Lokale na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windąToaleta oraz pomieszczenie socjalne dostępna na piętrze.Wszystkie pomieszczenia z oświetleniem biurowym, na p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 PLN (47 zł/m2)

1
-
17 m2
1970
8587960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 17216685 8587960 Mieszanie na wynajem Szczecin 5 Lipca. Bardzo ładnie zaaranżowana nowa adaptacja poddasza o pow. 80m2.Mieszkanie na wynajem zlokalizowane w kamienicy w bocznej uliczce blisko centrum miasta. W pobliżu park, przedszkole, szkoła, komunikacja miejska, p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 100 PLN (49 zł/m2)

4
-
84 m2
1938
15882616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671265 15882616 Nowa oferta to nowa promocja! Cena z ogłoszenia dotyczy pierwszych lokali, później wzrasta. Nie czekaj zatem z telefonem!Oferujemy do wynajęcia 11 niezależnych lokali biurowych o powierzchni 17,5 m² każdy + ostatni podwójny 35 m², zlokalizowanych w Ś...

Szczecin (Śródmieście), Jana Kazimierza

1 200 PLN (69 zł/m2)

12
-
17.5 m2
2005
15882617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671264 15882617 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście), Plac Stefana Batorego

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15882629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671278 15882629 Niezależny lokal biurowy, budynek biurowy, centrum, miejsca parkingowe. Składa się z 9 pokoi, IV piętro. Bardzo jasny i słoneczny, blisko Brama Portowa. O powierzchni 240m2. Trzy toalety i kabina prysznicowa. 200m2 na I poziomie, 40m2 na II poziomie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 200 PLN (30 zł/m2)

12
-
240 m2
1989
15882521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27666720 15882521 Na wynajem nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Powstańców Śląskich. Bardzo dobra lokalizacja - świetne połączenie z Centrum jak i z dzielnicami zachodnio południowymi Szczecina. Inwestycja z 2020 roku - nowoczesne budynki 6 piętrowe (mieszkanie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
60.62 m2
2020
15751711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25145903 15751711 Oferta wynajmu powierzchni biurowych – Centrum Szczecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowych w biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum Szczecina. Budynek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych pu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 700 PLN (71 zł/m2)

11
-
24 m2
1970