• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 125

15731371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24794817 15731371 Oferta wynajmu powierzchni biurowych – Centrum Szczecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowych w biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum Szczecina. Budynek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych pu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

10 950 PLN (30 zł/m2)

11
-
365 m2
1970
15733716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24805491 15733716 Proponujemy wynajem atrakcyjnych powierzchni biurowych w reprezentacyjnym budynku biurowym, położonym w samym sercu Szczecina. To doskonała propozycja dla firm poszukujących prestiżowej lokalizacji oraz komfortowych warunków do pracy. Dostępne powier...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (30 zł/m2)

11
-
50 m2
1970
15763677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25431910 15763677 Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy komfort pracy, dobrą logistykę i spokojną lokalizację? Ta przestrzeń zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, by działać sprawnie i bez stresu....

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (30 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15763676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25431909 15763676 Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy komfort pracy, dobrą logistykę i spokojną lokalizację? Ta przestrzeń zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, by działać sprawnie i bez stresu....

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (30 zł/m2)

11
-
55 m2
-
15860933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27190571 15860933 Do wynajęcia całkowicie nowy apartament w prestiżowym budynku Aloha Residence przy ul. Janosika w Szczecinie. Nowoczesny apartamentowiec z 2024 roku posiada 5 pięter, nowoczesną bryłę, niesamowity hall z recepcją, dwie nowoczesne windy oraz dwupoziom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 600 PLN (79 zł/m2)

2
1
45.74 m2
2024
15489238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19714395 15489238 Wynajmę lokal w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy, posiada wejście bezpośrednio z podwórza (własne niezależne). Sporo miejsca na ewentualny szyld reklamę itp. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Centrum...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

10 000 PLN (34 zł/m2)

9
-
290.36 m2
1994
15712234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24418490 15712234 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m² z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym – Szczecin, Śródmieście, ul. Lutniana.Mieszkanie położone jest na parterze apartamentowca z 2001 roku. To idealne mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
-
57 m2
2001
15506872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20090406 15506872 Mamy do zaoferowania lokal użytkowy o powierzchni 140 m², położony na parterze w doskonale skomunikowanym miejscu, w centrum Szczecina. Wejście do lokalu z ulicy. Nieruchomość posiada duże witryny. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp zarówno komunika...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 300 PLN (88 zł/m2)

11
-
140 m2
1960
15869820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27409592 15869820 Wynajmę kawalerkę- studio z balkonem w Apartamentowcu z windą przy ul. Adama Mickiewicza. Wokół mieszkania dostępne miejsca parkingowe. . Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w stylu apartamentowca wokół liczna zieleń pod budynkiem znajduje ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (68 zł/m2)

1
1
29.59 m2
2014
15506990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20090324 15506990 Polecam na wynajem duże czteropokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom składa się z dużego pokoju z wejściem na balkon, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz WC. Na drugim poziomie znajdują się trzy rozkł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (43 zł/m2)

4
1
92.8 m2
1994
15312502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15497510 15312502 Z radością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu powierzchni biurowej zlokalizowanej w sercu biznesowego Szczecina.Budynek stanowi pierwszą klasę A wśród budynków biurowych w Szczecinie, oferując ponad 5 000 m² komfortowej przestrzeni biurowej utrzyman...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

19 200 PLN (60 zł/m2)

11
-
320 m2
2010
15851886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27022612 15851886 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002