• Nieruchomości Polska
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 215

15888961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka z miejscem postojowym. 27834856 15888961 Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience pralka , umywalka oraz wanna całość wykończona w glazurze i terakoci...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15336595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16147526 15336595 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel: 602 101 602(For English scroll down)*** WOLNE OD 01052026 ***Najważniejsze informacje:Serdecznie polecam do wynajęcia wykończoną w dobrym standardzie, 3-pokojową nieruchomość znajdującą w inwestycji PIXEL HOUSE z ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (54 zł/m2)

3
-
68 m2
2018
15290443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14893314 15290443 Opiekun Oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Pośrednik Obrotu NieruchomościamiTEL. 602-101-602 Dostępne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 3 pokojowy apartament o pow. 106m2. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (122 zł/m2)

3
-
106 m2
-
15234472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13466386 15234472 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602***WOLNE OD ZARAZ***Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowo - usługowej w odrestaurowanej kamienicy, położonej w samym centrum rynku. Opłaty: 42 + 6,5 (opłata eksploatacyjna) złm2 zł net...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

43 650 PLN (49 zł/m2)

11
-
900 m2
-
15598845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 22157338 15598845 Opiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602*DOSTĘPNY OD TERAZ* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie blizniaczej o powierzchni ok. 167m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Radomierzyce.Dom wykończony w bardz...

Radomierzyce (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

9 800 PLN (59 zł/m2)

6
-
167 m2
-
15579268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21743836 15579268 OPIEKUN OFERTYPAWEŁ GRZESIKTEL. 602 101 602*** LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ ***Serdecznie polecam przestronny lokal z dużą witryną na wynajem o powierzchni ok 48,33m2! Mieści się on na parterze przy ul. Bierutowskiej. Lokal jest świetnie przygotowany pod ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 990 PLN (83 zł/m2)

2
-
48 m2
2007
15568423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21525361 15568423 Przestronne i przytulne mieszkanie z osobną sypialnią i garażem podziemnym!Ciche mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej.Opiekun oferty:Sebastian MatczakTel: 602 101 602Lokalizacja:Kępa Mieszczańska zlokalizowana jest na granicy ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (76 zł/m2)

2
-
34 m2
2019
15315145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15575003 15315145 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-piętrowego biurowca do wynajęcia. Idealny obiekt dla firm budowlanych lub placówki edukacyjnej ze względu na liczne miejsca postojowe oraz plac wokół budynku.Otocz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

17 000 PLN (38 zł/m2)

12
-
453 m2
1997
15295302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15052850 15295302 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Na wynajem budynek usługowy 400 m2 położony na działce o powierzchni 2000 m2 zlokalizowany w Brzezinie obok Wilkszyna.Podana cena jest ceną netto.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w zachodn...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

20 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
400 m2
-
15171186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11591886 15171186 Luksusowe mieszkanie 110m2, Oporów, 2 balkony, garaż AGENT PROWADZĄCYSYLWIA BEDNARSKATEL. 664 -087 -796For English version scroll down***DOSTĘPNE OD CZERWCA***Polecam luksusowe 3pok. mieszkanie o pow.110m2 usytuowane na zamknietym osiedlu w spokojnej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (36 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15093755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 9662990 15093755 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kamieńskiego na Psim Polu. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pod Platanami*mieszkanie dostępne od zar...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (53 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15016758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6956595 15016758 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602W ofercie duże 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni BLEVEDER PARKOtoczenie nieruchomości:Idealna komunikacja z innymi częściami Wrocławia. Do centrum zaledwie 15 min, do autostrady 5 min . Na osiedlu ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
73 m2
2010