• Nieruchomości Polska
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 225

15761785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25394207 15761785 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam wyjątkowy, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu przy ulicy Księcia Wi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15714886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24475956 15714886 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: + 48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (94 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15663818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23538022 15663818 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602Serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamiesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
53 m2
2013
15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15535381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20725155 15535381 OPIEKUN OFERTYPaweł GrzesikTEL. 602 101 602LOKAL UŻYTKOWY DOSTĘPNY OD ZARAZ Oferuję na wynajem lokal użytkowy w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Krzyki, boczna ul. Przyjaźni. Zielona i przyjazna przestrzeń, idealna na działalność biurową lub us...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 600 PLN (45 zł/m2)

3
-
103 m2
-
15529838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 20596042 15529838 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Na wynajem powierzchnia 150 m2 na warsztat, hala, magazyn położony na działce o powierzchni 2000 m2 zlokalizowany w Brzezinie Podana cena jest ceną netto.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

5 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15505386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20048508 15505386 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar Staromiejski to miejsca spotkań oraz historycznie ważny punk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 469 PLN (68 zł/m2)

11
-
66 m2
2023
15420185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 18139916 15420185 Dom 140m2 5 pokoi Bielany WrocławskieOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy dom w miejscowości Bielany Wrocławski...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

10 000 PLN (71 zł/m2)

5
-
140 m2
2023
15302654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15220538 15302654 Opiekun Oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Pośrednik Obrotu NieruchomościamiTEL. 602-101-602 Mieszkanie dostępne od zaraz! OKOLICA: Spokojna lokalizacja - Kiełczów. Zielona, rodzinna okolica. Bardzo dobra komunikacja z Wrocławiem. W pełni rozwinięta inf...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

3 000 PLN (38 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15286339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14770941 15286339 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21,4 m2. Do ceny należy doliczyć:- 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych- 23,30 zł netto za opłaty eksploatacyjne- w cenę najmu wliczone jest sprzątan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 128 PLN (54 zł/m2)

1
-
21 m2
-
14712794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48543 14712794 Lokal usługowy 62m2, Księcia WitoldaOSOBA PROWADZĄCASylwia BednarskaSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602Lokal z witrynami na poziomie 0 przy ul. Księcia Witolda 38-40 na Kępie Mieszczańskiej- nad brzegiem Odry. Powierzchnia lokalu 62 mkw. Lo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 900 PLN (144 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15888961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka z miejscem postojowym. 27834856 15888961 Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience pralka , umywalka oraz wanna całość wykończona w glazurze i terakoci...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2020