• Nieruchomości Polska
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 230

15768504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25547053 15768504 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na wynajem przestronna klinika o powierzchni 262,50 m2 + powierzchnia wspólna 39,40 m2 (łącznie 302 m2).Istnieje możliwość powiększenia o salę 71,50 m2Do ceny należy doliczyć:- udział w częściach wspó...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 437 PLN (55 zł/m2)

11
-
262 m2
-
15833962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27056842 15833962 Mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe 70 m2 ogród + taras Grabiszyn OPIEKUN OFERTYSYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602 e-mail: [email protected](For English scroll down)***WOLNE OD ZARAZ***Polecam do wynajęcia mieszkanie na wrocławs...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (55 zł/m2)

3
-
69 m2
2010
15794247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067604 15794247 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 693 PLN (60 zł/m2)

3
-
144 m2
2024
15794240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067600 15794240 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 731 PLN (60 zł/m2)

3
-
128 m2
2024
15794246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067596 15794246 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 400 PLN (60 zł/m2)

3
-
123 m2
2024
15794241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067594 15794241 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 757 PLN (60 zł/m2)

3
-
129 m2
2024
15794257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26068098 15794257 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 375 PLN (60 zł/m2)

3
-
122 m2
2024
15794245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067603 15794245 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 733 PLN (60 zł/m2)

3
-
128 m2
2024
15778416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25751428 15778416 AGENT PROWADZĄCY:Svitlana LutsTel: 602-101-602Opis nieruchomości:Budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 3 pokoje 2-3 osobowych, co łącznie daje 9 miejsc noclegowych. Każdy pokój będzie w pełni umeblowany i wyposażon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (36 zł/m2)

3
2
120 m2
1980
15765926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25491537 15765926 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia halę logistyczną o powierzchni 1800 m2 oraz cześci biurowo-socjalnej o powierzchni 120m2 w świetnej lokalizacji przy zje...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

32 500 PLN (18 zł/m2)

11
-
1800 m2
-
15765911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25491514 15765911 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602-101-602Mieszkanie do umeblowania pod potrzeby najemcy!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach bardzo intensywnej rewitalizacji. L...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
34 m2
1930
15751607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25144443 15751607 Opiekun ofertyHubert Sadowskitel. 602 101 602Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (129 zł/m2)

1
-
28 m2
2025