• Nieruchomości Polska
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 185

15895540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962935 15895540 Lokal usługowy na wynajem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino Inwestycja Chwarzno PolankiNa wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 88 m², położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Władysława Wagnera w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino w Gdynia. L...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

6 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
88 m2
2025
15895915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962933 15895915 Nowe 2 pokoje 41 m² Balkon Garaż ul. JagiellońskaDo wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 4. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą, przy ul. Jagiellońskiej 83 na Pradze-Północ.Atuty nie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (95 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15895840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962931 15895840 Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Batalionu AK Pięść. Usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie o powierzchni 55,00 m2 składa się z: - osobnej kuchni z oknem, w pełni wyposażonej w ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (60 zł/m2)

3
1
55 m2
1965
15895905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962859 15895905 Przestronny, bardzo jasny lokal usługowy o powierzchni 110 m², z funkcjonalnym podziałem na gabinety oraz zapleczem socjalnym. Przez wiele lat w tym miejscu funkcjonowała placówka oświatowa, co potwierdza uniwersalny charakter przestrzeni i szerokie ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 400 PLN (58 zł/m2)

4
-
110 m2
1988
15895830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962858 15895830 Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2 znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej. Usytuowane na 3. piętrze, w pełni umeblowane, po generalnym remoncie (wymieniona elektryka, położone g...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

3
1
51 m2
1986
15895750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27962846 15895750 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 168.37 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzystniejsze warunki wynajmu w tym budynku!Lokal wyróżnia się wysokością 5...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 999 PLN (101 zł/m2)

4
-
168.37 m2
2025
15895823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962838 15895823 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97 m², położony przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze budynku i przeznaczony pod działalność biurową lub usługową.Najważniejsze atuty:- funkcjonalny ukł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (71 zł/m2)

7
-
97 m2
-
15895822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962834 15895822 Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m², położony na 2 piętrze budynku. Atuty nieruchomości:- Doskonała lokalizacja - w pobliżu skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Ryżowej, zapewniająca świetną komunikację i łatwy dojazd...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (63 zł/m2)

3
-
60 m2
2008
15895821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962830 15895821 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 197 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Lokal wyróżnia się wysokością 5,30 m, dając możliwość stworzenia antresoli lub efe...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 500 PLN (109 zł/m2)

1
-
197 m2
2025
15895889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962811 15895889 Oferuję do wynajęcia zadbany lokal, mieszczący się w bloku na Bemowie tuż przy lotnisku Warszawa - Babice. Atuty:Lokalizacja - 5 min spacerem do Galerii Bemowo, Komunikacja - 5 min pieszo do przystanków autobusowych i tramwajowych, Duża otwarta prze...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 PLN (11 zł/m2)

3
-
87 m2
1980
15895725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27962770 15895725 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu magazynowego w bliskim Rembertowie, blisko drogi 631, co gwarantuje dobry dostęp logistyczny dla firm z dużym natężeniem ruchu samochodowego.Oferujemy do wynajęcia 700 m2 powierzchni biurowej m...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (23 zł/m2)

11
-
700 m2
-
15895800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962768 15895800 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu biurowego położonego w atrakcyjnej części Gdańska – Nowym Porcie. To propozycja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz wyjątkowym widoki...

Gdańsk (Nowy port) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 700 PLN (62 zł/m2)

3
-
92 m2
1970