• Nieruchomości Polska
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 185

15895724 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962767 15895724 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu biurowego po generalnym remoncie, położonego w atrakcyjnej części Gdańska – Nowym Porcie. To funkcjonalna przestrzeń idealna dla firm poszukujących komfortowego miejsca do prowadzenia działalności w dobrze...

Gdańsk (Nowy port) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 200 PLN (68 zł/m2)

3
-
62 m2
1970
15895521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962215 15895521 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 120 m², położony przy ul. Kościelnej w Wołominie - jednej z głównych ulic prowadzących prosto do Placu 3 Maja. Lokal cechuje się dużą widocznością, co zapewnia świetny kontakt z potencjalnymi kli...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

5 999 PLN (50 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15895572 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962095 15895572 Oferuję na wynajem 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy, o łącznej powierzchni 1570 m2, położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc parkingowych naziemnych pod budynkiem.Atuty (udogodnienia w cz. handlowo-usługowej):Internet świat...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 500 PLN (49 zł/m2)

6
-
667 m2
2018
15895775 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27963017 15895775 Eastate oferuje na wynajem lokal użytkowy położony w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta.Lokalizacja:Lokal znajduje się w bardzo pożądanej lokalizacji przy ulicy Sobieskiego.Lokal bardzo reprezentacyjny, gus...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

4 500 PLN (85 zł/m2)

11
-
53 m2
1950
15895475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27963015 15895475 Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 135 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 niezależnych pokoi, balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podzi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (52 zł/m2)

4
2
135 m2
1999
15895472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962990 15895472 Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Starym Mokotowie, ul. Kazimierzowskiej. Lokal usytuowany na piątym piętrze apartamentu z windą. Nieruchomość składa się z: - jasnego salonu, - ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (56 zł/m2)

2
2
90 m2
2006
15895921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962980 15895921 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki autobusowe od Stacji Metra Służew! Na lokal skłądają się: - Salon 19,7...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (61 zł/m2)

4
1
75 m2
1978
15895770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962978 15895770 Klimatyczny lokal biurowy w sopockiej kamienicy Centrum Sopotu 129 m²Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 129 m², położony w zadbanej sopockiej kamienicy w samym centrum Sopotu, tuż przy reprezentacyjnej ulicy Monte Cassino.Ogromnym a...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

5 760 PLN (45 zł/m2)

6
-
129 m2
1912
15895391 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962941 15895391 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Edwarda Habicha 9 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku z windą.Mieszkanie jest jasne, nowoczesne i gotowe do wprowadzen...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (78 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15895765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27962937 15895765 Elegancka przestrzeń dla rodziny 66 m² części dziennej + 20 m² tarasu WilanówWyjątkowo przestronny i pełen światła apartament rodzinny położony w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, z widokiem na Oś Królewską oraz zielone patio. To propozycja dl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 499 PLN (72 zł/m2)

5
2
160 m2
2006
15895764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962930 15895764 Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), co zapewnia prywatność oraz widok na rozległą panoramę miasta. Ekspozyc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (46 zł/m2)

3
-
84.95 m2
1994
15895913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962916 15895913 4 pokoje 109 m² Kamienica Kominek Praga-Północ, ul. Gersona Do wynajęcia jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m², usytuowane na 2. piętrze w kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z nadbudową z 2000 roku, przy ul. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (63 zł/m2)

4
1
109 m2
2000