• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów Warszawa

Znalezionych ofert: 1 070

12550053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84642 12550053 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 000 PLN (63 zł/m2)

11
-
528 m2
2019
12550036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84626 12550036 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 625 PLN (63 zł/m2)

11
-
330 m2
2019
12495453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84556 12495453 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (80 zł/m2)

11
-
82.9 m2
2019
12495450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84554 12495450 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 590 PLN (81 zł/m2)

11
-
131 m2
2019
15853578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27053262 15853578 Biuro 262 mkw w bardzo dobrym standardzie na Mokotowie.Moduł biurowy w układzie gabinetowym:recepcja,11 pokoi biurowych w tym salki konferencyjne od 12 do 26 mkw.2 WCkażdy pokój posiada własny klimatyzator,recepcja budynkowa.Cena najmu zawiera opłaty...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 340 PLN (70 zł/m2)

11
-
262 m2
1993
15720667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24591563 15720667 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy - 19 mkw. - Al. Wilanowska 363Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 19 mkw. zlokalizowany na parterze niedużego Centrum Handlowego przy Al. Wilanowskiej 363. Lokal do własnej aranżacji, co daje możl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 710 PLN (90 zł/m2)

1
-
19 m2
2000
15870697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27437833 15870697 Prestiżowe Biuro w Sercu Górnego Mokotowa ul. Asfaltowa 8Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu biurowego o pow. 96,2 mkw., łączącego klimat przedwojennej kamienicy z nowoczesnym standard...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (73 zł/m2)

7
-
96 m2
1950
15834693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 105 m², 4 gabinety, blisko metra, garaż 26780673 15834693 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 niezależnych pokoi, balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym cz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (62 zł/m2)

11
-
105 m2
2007
15805834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318363 15805834 Do wynajęcia duże biuro w układzie gabinetowym.Biuro zlokalizowane jest w kamienicy biurowej na ostatnim V piętrze.Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w kompleksie biurowym.Budynek:Kameralny budynek biurowy na Starym Mokotowie oferujący zarówno p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 904 PLN (58 zł/m2)

11
-
188 m2
2002
15805836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318360 15805836 Do wynajęcia ciekawe biuro 93 m2 w stylu industrialnym blisko metro Pole Mokotowskie.Powierzchnia składa się z:2 gabinetówwiększego open spacemniejszego open space z opcją oddzielenia od holukuchnitoaletyDo powierzchni przynależy taras łączący dwa ga...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 394 PLN (58 zł/m2)

11
-
93 m2
2002
15805833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318367 15805833 Do wynajęcia biuro o powierzchni 130 m2 w kamienicy na Mokotowie.Jest to kamienica biurowa z parterem przeznaczonym na usługi.Biuro to 4 pokoje biurowe, hol, toaleta oraz pomieszczenie socjalnemagazynoweMożliwość wynajęcia miejsc parkingowych na ter...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 946 PLN (58 zł/m2)

11
-
137 m2
2002
15866887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27331361 15866887 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 128 m2 w budynku biurowym przy ul. WiśniowejBudynek:Kameralny budynek biurowy na Starym Mokotowie oferujący zarówno powierzchnie biurowe jak i powierzchnie handlowo-usługowe na parterze obiektu. Budynek posiad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 308 PLN (58 zł/m2)

11
-
126 m2
2000