• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów Warszawa

Znalezionych ofert: 1 070

15841073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787774 15841073 Do wynajęcia oferujemy lokal biurowy znajdujący się w kompleksie biurowców na Mokotowie między ulicami Rejtana a Wiśniową.Biuro znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy biurowej.Budynek:Kameralny budynek biurowy na Starym Mokotowie oferujący zarów...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 236 PLN (58 zł/m2)

11
-
142 m2
2000
15805832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318362 15805832 Do wynajęcia biuro na IV piętrze kamienicy biurowej na Mokotowie ul. Wiśniowa.Powierzchnia podzielona jest na 5 pokoi + pomieszczenie socjalne i toaleta.Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na terenie kompleksu biurowego.Budynek:Kameralny budynek ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 990 PLN (58 zł/m2)

11
-
155 m2
2002
15756422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25253590 15756422 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 151 m2 na III piętrze budynku biurowego na Mokotowie.Powierzchnia składa się z:open space2 gabinetówłazienkianeksu kuchennegoW budynku na parterze recepcja.Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego - 500 PLN. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 758 PLN (58 zł/m2)

11
-
151 m2
2000
15841048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787804 15841048 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 300 m2 zajmująca całe piętro. Obecny podział to układ gabinetowy (rzut). Pomieszczenia różnej wielkości, sala konferencyjna, kuchnia, toalety. Większość powierzchni posiada przeszklenia. Możliwość zmiany aranżacji we...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 128 PLN (67 zł/m2)

11
-
300 m2
2001
14070356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2382111 14070356 Lokal o powierzchni 70m2 - doskonały do wykorzystania na małe biuro, atelier, prowadzenie zajęć. Lokal usytuowany jest na 2 p. kameralnego budynku na skrzyżowaniu ulic Powsińskiej i Św.Bonifacego. Przestrzeń do zagospodarowania ma 71,34m2. Poza prz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 635 PLN (51 zł/m2)

11
-
71 m2
2000
15863117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27238865 15863117 Komfortowy, samodzielny pokój biurowy z własną serwerownią oraz magazynkiem.pełne okablowanieoświetlenie LEDświatłowóddostęp do światła dziennegoKoszty najmu:powierzchnia brutto: 50,37 mkw czynsz 43 zł 1 mkwkoszty eksploatacji: 26 zł 1 mkwcałkowity...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 155 PLN (47 zł/m2)

11
-
46 m2
1936
15858527 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27150234 15858527 Pokój biurowy (jeden z kilku dostępnych w budynku) o powierzchni 21 mkw., usytuowany na 3 piętrze kamienicy biurowej, w cichej lokalizacji Starego Mokotowa. Recepcja na wejściu do budynku,Toalety na powierzchniach wspólnych,Dostęp 7 dni w tygodniu w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 554 PLN (74 zł/m2)

11
-
21 m2
1955
15775012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25661965 15775012 Komfortowe biuro na całym piętrze.Cisza i spokój, dobra komunikacja, prestiżowe miejsce.Biuro gotowe do wejściapełne okablowanieświatłowódklimatyzacjarecepcja w budynkuuchylne oknaWysoki standard wykończenia pomieszczeń biurowych, sanitariatów, pomie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 990 PLN (55 zł/m2)

11
-
218 m2
1936
15858529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27150237 15858529 Pokój biurowy (jeden z kilku dostępnych w budynku) o powierzchni 29,3 mkw., usytuowany na 1 piętrze kamienicy biurowej, w cichej lokalizacji Starego Mokotowa. Recepcja na wejściu do budynku,Toalety na powierzchniach wspólnych,Dostęp 7 dni w tygodniu ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 146 PLN (74 zł/m2)

11
-
29 m2
1955
15840856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786140 15840856 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 205 m2 na I piętrze w kameralnym budynku biurowym na Dolnym Mokotowie w układzie gabinety i open space. Sześć wydzielonych pomieszczeń: 1. gabinet 21 mkw; 2. gabinet 15,63 mkw; 3. gabinet 18,97 mkw; 4. open spac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 275 PLN (55 zł/m2)

11
-
205 m2
1936
15766797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25513296 15766797 Samodzielny moduł biurowy w nowoczesnym biurowcu na Mokotowie.Podział powierzchni:- recepcja,- sala konferencyjna na 8 osób - 16 mkw.- 7 gabinetów dwu i jednoosobowych,- 3 powierzchnie open space na 6 stanowisk pracy każda,- kuchnia biurowa, magazyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 313 PLN (77 zł/m2)

11
-
291 m2
2013
15521990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20432821 15521990 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 70 m2 zlokalizowany na 2 piętrze budynku (bez windy) w dzielnicy Mokotów - Sadyba. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe. Przeznaczenie: działalność biurowa lub usługowa. Klimatyzacja. Okn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 690 PLN (53 zł/m2)

11
-
70 m2
2000