• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 167

15889479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27851708 15889479 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.60 m2 na parterze domu jednorodzinnego na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Królowej Marysieńkipoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (83 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15889048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842219 15889048 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: kata...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 943 PLN (85 zł/m2)

5
-
187 m2
1999
15752075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25152165 15752075 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w samym sercu miasta – przy głównym deptaku na ul. Najświętszej Maryi Panny. Lokal znajduje się w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu pieszego, co zapewnia dosk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

8 900 PLN (79 zł/m2)

11
-
113 m2
-
14926002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4863096 14926002 Polecamy powierzchnie biurową w biurowcu w centrum Legnicy obok Urzędu Miasta i Starostwa.Lokal znajduje się na drugim piętrze biurowca, gdzie funkcjonują biura dla firm.Biuro o powierzchni 11 metrów kwadratowych posiada dostęp do wspólnej toalety or...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
11 m2
-
15834305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26719862 15834305 Do wynajęcia biuro o powierchni 55,8m2 skaładające się z 2 pokoi, z dostępem do wspólej kuchni oraz toalet.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w SkawinieLokal po kapitalym remoncie 4 lata temu, podo...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

3 001 PLN (55 zł/m2)

11
-
55 m2
2020
15889362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27848903 15889362 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,68 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 514 PLN (66 zł/m2)

1
-
38 m2
1998
15557869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21209750 15557869 Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze.Lokal bardzo widny i przestronny, - przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła - drzwi szklane przesuwne, - 4 strefy, każde pomieszczenie ma własne wyjście na balkon.Odle...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 900 PLN (64 zł/m2)

5
-
76 m2
1999
15889451 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27850808 15889451 Do wynajęcia lokal 26 m2 w Centrum miasta. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 26 m2 , położony na 1 piętrze kamienicy w ścisłym centrum przy ruchliwej ulicy. W pobliżu znajduje się dworzec PKP oraz przystanki komunikacji miejskiej , co z...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

780 PLN (30 zł/m2)

11
-
26 m2
-
15887370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27782655 15887370 Do wynajęcia przestronna powierzchnia handlowo-usługowa o powierzchni 4 165 m², zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym miejscu – wzdłuż ruchliwej ulicy w Jawczycach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła S8 – Warszawa Zachód. P...

Ożarów Mazowiecki (Jawczyce) (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

104 125 PLN (28 zł/m2)

1
-
3700 m2
2018
15889232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy na wynajem– Ochota, Reduta Wawelska 27846189 15889232 Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m², położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż obok Pomnika Lotnika. To miejsce łączy reprezentacyjny charakter przedw...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
-
56 m2
1928
15538814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20791592 15538814 Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany przy atrakcyjnym osiedlu Nowy Targ – Bór. Lokal posiada dwie witryny od frontu, które zapewniają doskonałą ekspozycję i naturalne doświetlenie wnętrza, co czyni go idealną p...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 400 PLN (55 zł/m2)

11
-
25.25 m2
2021
15889432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849919 15889432 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.49,66 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 208 PLN (127 zł/m2)

2
-
49 m2
1950