• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 163

15889430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849917 15889430 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,43 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 304 PLN (127 zł/m2)

2
-
34 m2
1950
15889427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849916 15889427 Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.33 m2 na 11 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 004 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2007
15889428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849911 15889428 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy-----------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 PLN (55 zł/m2)

1
-
28 m2
1980
15889423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27849914 15889423 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 103 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 872 PLN (96 zł/m2)

2
-
103 m2
-
15889426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849910 15889426 Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowe biuro o pow. 40,80 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (77 zł/m2)

3
-
40 m2
1980
15889433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849913 15889433 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (65 zł/m2)

2
-
28 m2
-
15889431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27849912 15889431 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 170 m2 na poziomie -1 budynku biurowo-magazynowego w warszawskim Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 760 PLN (28 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15889424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849909 15889424 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 119,60 m2 na parterze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 578 PLN (55 zł/m2)

1
-
119 m2
1980
15889425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27849915 15889425 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 45 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 097 PLN (91 zł/m2)

1
-
45 m2
-
15889378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849844 15889378 Dwupoziomowy lokal o pow. 120 m2 położony w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Centralnego. Idealny do prowadzenia działalności biurowej, sprawdzi się również pod cele mieszkaniowe. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlineo6xg5y (je...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 500 PLN (35 zł/m2)

6
-
128.72 m2
2019
15889388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849854 15889388 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 54,52 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 816 PLN (71 zł/m2)

2
-
54 m2
2000
15889387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849846 15889387 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Be...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 PLN (55 zł/m2)

3
-
39 m2
1970