• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 157

15886174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27749863 15886174 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, showroom lub inne usługi. Na powierzchni dostępne 2 pokoje biurowe oraz toalety.Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podja...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 997 PLN (67 zł/m2)

11
-
450 m2
2007
15886066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27747070 15886066 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy. Lokal nadaje się na sklep lub usługi. Otwarta powierzchnia z wydzieloną z tyłu częścią socjalna lub pokojem biurowym oraz toaletą. Duża widoczna witr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (87 zł/m2)

2
-
115 m2
2007
15771645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25591343 15771645 Biuro na Woli w nowoczesnym biurowcu składające się z:19 gabinetów2 sal konferencyjnych2 powierzchni typu open spacekuchnitoaletyBudynek:Biurowiec położony na Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. Jest to nowoczesny budynek z eleganckimi, szklanymi elewa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

108 111 PLN (78 zł/m2)

11
-
1384 m2
2014
15889659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27856730 15889659 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 122 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i PKP Warszawa Wola, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (42 zł/m2)

2
-
122 m2
1965
15889616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856553 15889616 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 43 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 440 PLN (80 zł/m2)

2
-
43 m2
1965
15889619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856552 15889619 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 PLN (35 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856550 15889618 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18,40 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

644 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856548 15889617 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.195 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, na warszawskim Żoliborzu,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 825 PLN (35 zł/m2)

5
-
195 m2
1998
15865117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27288959 15865117 Do wynajęcia obiekt produkcyjno-handlowo-usługowy o powierzchni 286 mkw, wysokości wnętrz 4,5 m + lakierniasuszarnia o powierzchni 32 mkw, co daje łącznie ok 320 mkw powierzchni użytkowej. Lokalizacja tuż przy strefie przemysłowej. Usytuowany na pros...

Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

8 300 PLN (26 zł/m2)

11
-
315 m2
1980
15680069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23818198 15680069 Do wynajęcia lokal usługowy gotowy do prowadzenia wymarzonej działalności przy ul. Wolności 294 w Zabrzu. Idealny pod butik, biuro obsługi czy salon kosmetyczny.Sala ekspozycyjna o powierzchni 22,30m2, pomieszczenie socjalne z toaletą o powierzchni 1...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 700 PLN (90 zł/m2)

11
-
30 m2
1900
15684730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23909086 15684730 Lokal na wynajem 161,49 m² idealny na biuro, kancelarię, gabinety i wiele więcej!Szukasz przestrzeni, która połączy prestiż, funkcjonalność i świetną lokalizację? Mamy przyjemność zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 161,49 m², który spełni o...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

6 900 PLN (43 zł/m2)

2
1
161 m2
1910
15812374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26489653 15812374 do wynajęcia 1090m2 w miejscowości Pruszków320m2 Magazyn do wynajęcia i 770m2 Pomieszczenia Biurowena etapie wykończenia można zasugerować zmiany wedle potrzebHALA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA I NOWE POMIESZCZENIA BIUROWECzy wiesz, że możemy przygotować dla...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

50 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
1090 m2
-