• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Białystok

Znalezionych ofert: 64

15848082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26932821 15848082 Wynajmę jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Towarowej 22, os. PiastaMieszkanie zadbane, umeblowane, gotowe do zamieszkania! Dobry układ pomieszczeń z widokiem z balkonu na otoczenie.Na po...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 650 PLN (42 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15827080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644056 15827080 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 32 m2, położonej na III piętrze w IV piętrowym bloku bez windy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ok. 5 min jazdy samochodem do Centrum miasta. Do...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 550 PLN (48 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15851921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27022970 15851921 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.39 m2, położonego na II piętrze w III piętrowej kamienicy.Lokalizacja: przy ul. Henryka Sienkiewicza 6 w Białymstoku jest jednym z najbardziej poszukiwanych adresów w cały...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
39 m2
1954
15823279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644031 15823279 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Piastowska 17 Os. Piasta. Bardzo dobrze skomunikow...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
1
38 m2
1972
15844272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828701 15844272 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 39 m2, położonej na III piętrze w IV piętrowym bloku bez windy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ok. 5 min jazdy samochodem do Centrum miasta. ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 700 PLN (44 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15823265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26644030 15823265 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 107.55 m kw, położonego na parterze w III piętrowym kameralnym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Zachodniej 10 na spokojnym osie...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 PLN (33 zł/m2)

4
2
107.55 m2
2000
15823310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644029 15823310 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 36,1 m2, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 74 oś. Piasta. Bardzo do...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
1
36.1 m2
2000
15856276 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27087605 15856276 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 64A Os. Piasta....

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
15889817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862350 15889817 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,84 m kw, położonego na II piętrze w II piętrowej kamienicy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Świętojańskiej 32 w ścisły...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (54 zł/m2)

2
1
42.84 m2
1929
15861958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27218525 15861958 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowej kawalerki, mieszkanie o powierzchni 29 m2, położone na I piętrze w III piętrowym bloku z windą.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 64A Os. Piasta. Bardzo ...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (69 zł/m2)

2
1
28.95 m2
2022
15869804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27409191 15869804 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38,5 m² znajdującego się na II piętrze w nowym, V-piętrowym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: Budynek zlokalizowany jest w samym centrum miasta przy ul. Wiesławy Szymborskiej 2 co gwar...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
38.5 m2
2020
15861228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27199582 15861228 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku .Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Parkowej 7 w ścisłym Centrum ...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (35 zł/m2)

2
1
46 m2
1964