• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Białystok

Znalezionych ofert: 65

15869804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27409191 15869804 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38,5 m² znajdującego się na II piętrze w nowym, V-piętrowym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: Budynek zlokalizowany jest w samym centrum miasta przy ul. Wiesławy Szymborskiej 2 co gwar...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
38.5 m2
2020
15861228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27199582 15861228 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku .Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Parkowej 7 w ścisłym Centrum ...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (35 zł/m2)

2
1
46 m2
1964
15858361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27146987 15858361 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego 2 Pokojowego mieszkanie położonego na II piętrze w III piętrowym bloku. Centrum Białegostoku – ul. Waryńskiego 35Mieszkanie, które łączy klimat ścisłego centrum z ciszą i komfortem. Znajduje się przy u...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (46 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1996
15851204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne mieszkanie na wynajem. Centrum. 27012631 15851204 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nie możesz być bliżej Centrum niż tu! Odkryj wspaniały apartament na wynajem w Białymstoku. ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
39 m2
1951
15891178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890413 15891178 Polecamy mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Nieruchomość dwupokojowa o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Rozkład lokalu to dwa oddzielne pokoje, kuchnia, garderoba, łazienka z wc oraz przedpokój. ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (36 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15890449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27877451 15890449 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku Apartamenty Jagiellońskie Lokalizacja mieszkania:Mieszkanie przy ulicy Jurowieckiej 15 w Białymstoku jest położone w ścisły...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 850 PLN (74 zł/m2)

1
1
25 m2
2021
15889875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w centrum 3-pokojowe 27862747 15889875 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w samym s...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989
15874994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stylowa kawalerka. Apartamenty Jagiellońskie. 27524886 15874994 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Poszukujesz na wynajem kawalerki w świetnej lokalizacji? Posiadamy w ofercie wspaniałe miesz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (64 zł/m2)

1
1
25 m2
2022
15889157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulna kawalerka w centrum. 27845623 15889157 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka z dużym balkonem w centrum - ul. SukiennaOferuję na wynajem funkcjonalne...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 300 PLN (57 zł/m2)

1
1
23 m2
1970
15889156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem Białystok, Nowe Miasto 27845622 15889156 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka 18 m² przy ulicy Wiejskiej - idealna dla studenta lub singlaOferuję na w...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (75 zł/m2)

1
1
18 m2
1980
15856607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie na wynajem Białystok Centrum 27095596 15856607 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie na wynajem - Białystok Centrum, ul. Waryńskiego, 51 m²Do wynajęcia mieszkanie o p...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
1
51 m2
1970