• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Białystok Zachodnia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zachodnia

Znaleźliśmy 65 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Białystok

15869804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27409191 15869804 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38,5 m² znajdującego się na II piętrze w nowym, V-piętrowym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: Budynek zlokalizowany jest w samym centrum miasta przy ul. Wiesławy Szymborskiej 2 co gwar...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
38.5 m2
2020
15861228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27199582 15861228 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku .Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Parkowej 7 w ścisłym Centrum ...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (35 zł/m2)

2
1
46 m2
1964
15858361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27146987 15858361 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego 2 Pokojowego mieszkanie położonego na II piętrze w III piętrowym bloku. Centrum Białegostoku – ul. Waryńskiego 35Mieszkanie, które łączy klimat ścisłego centrum z ciszą i komfortem. Znajduje się przy u...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (46 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1996
15868924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyposażone mieszkanie na Nowej Wygodzie! 3 pokoje 27394899 15868924 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i całkowicie wyposażonego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku z 2015 roku,  przy ul. 42 Pułku Piechoty (os. Wygoda)!OFERTA DOSTĘPNA OD 1 CZERWCA!Nieruchomość o powierzchni 6...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
1
63 m2
2015
15846927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, 3 pokoje, 55 m2, wysoki standard 26898779 15846927 Do wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard wykończenia, położone na 1 piętrze z windą, nowego apartamentowca przy ulicy Młynowej, osiedle Przydworcowe, a więc niemal w samym centrum miasta.W związku z faktem iż lokal położony jes...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 900 PLN (71 zł/m2)

3
1
55 m2
2024
15765318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25469150 15765318 Polecamy nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Białegostoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2. Lokal położony jest na drugim piętrze. Rozkład nieruchomości to dwa oddzielna pokoje, kuchnia, łazienka połączona z wc ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (37 zł/m2)

2
-
54 m2
1960
15844270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828699 15844270 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 26,60 m², położonego na I piętrze w IV-piętrowym bloku przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Białymstoku tuz przy Politechnice.Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokaliz...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
26.6 m2
1970
15886337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka obok Politechniki !!! 27753767 15886337 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia nieduże mieszkanie o powierzchni 18 m2 w Białymstoku przy ulicy Angielskiej , n...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 450 PLN (81 zł/m2)

1
1
18 m2
2024
15861243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokoje na wynajem, Wiadukt 27199640 15861243 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni ok. 59 m², położone przy ul. Wiadukt...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (43 zł/m2)

4
1
58 m2
2010
15888336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mała kawalerka w centrum 27809956 15888336 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem kawalerka w centrum Białegostoku. 20m2. Cicha i spokojna okolica. W pełni wyposaż...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 450 PLN (73 zł/m2)

1
1
20 m2
1960
15889156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem Białystok, Nowe Miasto 27845622 15889156 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka 18 m² przy ulicy Wiejskiej - idealna dla studenta lub singlaOferuję na w...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (75 zł/m2)

1
1
18 m2
1980
15851204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne mieszkanie na wynajem. Centrum. 27012631 15851204 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nie możesz być bliżej Centrum niż tu! Odkryj wspaniały apartament na wynajem w Białymstoku. ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
39 m2
1951