• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Białystok

Znalezionych ofert: 65

15846927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, 3 pokoje, 55 m2, wysoki standard 26898779 15846927 Do wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard wykończenia, położone na 1 piętrze z windą, nowego apartamentowca przy ulicy Młynowej, osiedle Przydworcowe, a więc niemal w samym centrum miasta.W związku z faktem iż lokal położony jes...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 900 PLN (71 zł/m2)

3
1
55 m2
2024
15823890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26603365 15823890 Przedstawiam Państwu do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,8 m², położone na parterze nowoczesnego, 7-piętrowego budynku z 2025 roku, zlokalizowanego przy ul. Ciepłej 38, na osiedlu Sienkiewicza. Budynek wyposażony jest w windę, monit...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (49 zł/m2)

3
1
42.8 m2
2025
15860869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27185279 15860869 Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,10 m², zlokalizowane na III piętrze w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Malmeda 6. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz.Układ mieszkania:- przestronny pokój dzienny ...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (43 zł/m2)

1
1
37.1 m2
1957
15844270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828699 15844270 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 26,60 m², położonego na I piętrze w IV-piętrowym bloku przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Białymstoku tuz przy Politechnice.Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokaliz...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
26.6 m2
1970
15829957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26656151 15829957 Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m², położone na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, ciepłe i dobrze doświetlone – okna wychodzą na południowy wschód. Układ mieszkania:- Salon 16,7 m², z wyjściem...

Białystok (Kawaleryjskie), Wiejska

1 800 PLN (40 zł/m2)

2
1
45.2 m2
1997
15834413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26987354 15834413 Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku, w kameralnej zabudowie z cegły przy ul. Suraskiej 2. Lokal znajduje się na 2. piętrze i doskonale sprawdzi się zarówno dla studentów, jak i rodziny. Ogromnym atutem nier...

Białystok (Centrum), Suraska 2

2 000 PLN (29 zł/m2)

3
1
69.1 m2
1960
15845149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26853775 15845149 Przedstawiam Państwu przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34,10 m², położone na parterze w czteropiętrowym budynku z cegły z 1960 roku w samym centrum Białegostoku.Układ pomieszczeń: Salon – 15,8 m² Kuchnia – 8,6 m² Łazienka ...

Białystok, al. Józefa Piłsudskiego 7

1 700 PLN (50 zł/m2)

1
1
34.1 m2
1960
15161768 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 11324823 15161768 Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,98m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na bardzo duży balk...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 900 PLN (37 zł/m2)

2
-
51 m2
2018
15830412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26672863 15830412 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPiętro 8 w apartamentowcu, piękny widok panoramy miasta szczególnie podczas zachodów słońca. Mieszkanie o pow. 36 metrów słoneczne i ciepłe z windą do poz.-1 gdzie znajduje się miejsce postojowe oraz piwni...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 750 PLN (49 zł/m2)

2
-
36 m2
2013
15805793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26317545 15805793 REZERWACJA !! Do wynajęcia eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,92 m², położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Magazynowej 9 w Białymstoku. Lokal znajduje się na 5 piętrze , co zapewnia nie tylko przyjemny widok...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15810736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26417062 15810736 DOSTĘPNE OD ZARAZ NOWOCZESNE I STYLOWE 2 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 30,4 m²ATUTY MIESZKANIA:✔ Jasny salon z szafką RTV, telewizorem oraz wyjściem na balkon✔ Umeblowana, otwarta kuchnia wyposażona w płytę indukcyjną, okap, piekarnik, zmywarkę, ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 950 PLN (64 zł/m2)

2
1
30.42 m2
2022
15703717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24252054 15703717 Zamieszkaj w centrum Białegostoku - Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Proletariackiej w Bi...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
-
49 m2
1962