• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 59

15823875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637662 15823875 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 27 m2 znajduje się na parterze  w kamienicy.Mieszkanie posiada salonik z aneksem kuchennym, łazienkę z prysznicem i pralką oraz WC.Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (56 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15822812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637660 15822812 Miesięczna kwota z opłatami to 2100 złotych.Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z wyposa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (54 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15729890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24769462 15729890 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 19 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem i pralką. Na ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15709565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24357313 15709565 Nowe M-3, apartamentowiec, winda, Centrum.Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 40 m2 zlokalizowane na parterze w apartamentowcu, na bydgoskim nowopowstającym osiedlu INDUSTRIA.Mieszkanie przestronne i w pełni umeblowan...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15230184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13325999 15230184 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 22 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (77 zł/m2)

1
-
22 m2
1935
15660418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23463619 15660418 Ścisłe Centrum Bydgoszczy. 1800 zł plus media.Do wynajęcia przestronne M3 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku, w ścisłym centrum Bydgoszczy.Lokal o powierzchni 55m2, składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC.Atutem nieruchomości ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15648150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23247717 15648150 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem i pra...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 100 PLN (41 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15444413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18695000 15444413 Miesięczna kwota z opłatami to 2000 złotych.Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salon z wyposa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 PLN (47 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15886136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27748813 15886136 Piękne w mieszkanie wyremontowanej kamienicy przy ul.Cieszkowskiego z windą. Salon z dużym w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, balkon loggia, z widokiem na klimatyczną ulicę Cieszkowskiego. Sypialnia wygospodarowana z części salonu ok. 8m2...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (51 zł/m2)

2
-
35 m2
1907
15882411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27663558 15882411 Wspaniała lokalizacja, nowy apartamentowiec oraz klimatyzacja to podstawowe atuty! Salon z aneksem kuchennym, z nowoczesną zabudową kuchenną wraz ze sprzętem AGD oraz naczynia i garnki codziennego użytku. Wyjście na ładny, duży balkon. Sypialni...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 300 PLN (77 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15800868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26223526 15800868 Polecam do wynajęcia wyjątkowe, eleganckie mieszkanie położone na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca Nordic Heaven w Bydgoszczy. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, idealna dla osób ceniących komfort, widok, przestrzeń i świ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 000 PLN (80 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15627216 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 22778271 15627216 Stylowe , eleganckie mieszkanie w kamienicy dla konesera Nieruchomość znajduje się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Bydgoszc zy - Dzielnica Muzyczna. W okolicy szkoła muzyczna , żłobki , uniwersytety, filharmonia, teatr . Opis nieruchom...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 500 PLN (38 zł/m2)

4
-
120 m2
-