• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 235

15830059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
STUDIO 29M² – kompletnie wyposażone, winda, parking, 7 min do centrum 2 100 zł 26661329 15830059 PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 29 m² Piętro: 2 (z cichobieżną windą) Lokalizacja: Lawendowe Wzgórze 44, Gdańsk (Jasień) Czynsz: 2 600 PLNmiesiąc (WSZYSTKO WLICZONE – woda, ogrzewanie, energia) Miejsce Parkingowe: TAK – przynal...

Gdańsk (Jasień), ul. Lawendowe Wzgórze 44

2 600 PLN (90 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15234373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Spokojne 2 pokoje na Przymorzu-Świetna komunikacja 13462658 15234373 NA WYNAJEM  2 POKOJOWE MIESZKANIE NA PRZYMORZU!ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE ! DOSTĘPNE OD 01.05.2026.SŁONECZNE - BLISKO PLAŻY - ŚWIETNA KOMUNIKACJA !!MIESZKANIE: Do wynajęcia: słoneczne, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie położone na Przymorzu o pow...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15887767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowane i wyposażone 2 pok. na Lawendowym Wzg 27792676 15887767 MIESZKANIE z miejscem parkingowym w cenie.NAJEM OKAZJONALNY - minimalny okres najmu - 12 miesięcy.Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD dwupokojowe MIESZKANIE o pow. 38m2, położone na pierwszym piętrze w budynku z windą. Miejsce parkingowe (in...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15882253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe na Morenie! 27658961 15882253 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- po kapitalnym remoncie,- piętro 4 z 4 z ładnym widokiem na przestrzał,- budynek z windą,- zwierzęta mile widziane,- miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne w cenie 300 złm-c.Mieszkanie o powierzchni 42,10 m2. Usytuowane jest n...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
2015
15886748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nieruchomość w sercu Wrzeszcza 27766351 15886748 Na wynajem nieruchomość doskonale nadająca się zarówno na biuro jak i np gabinety zlokalizowana w sercu Gdańska- Wrzeszcz, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej, przy skrzyżowaniu Aleja Grunwaldzka oraz ulica Miszewskiego i Do Studzienki....

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 PLN (79 zł/m2)

6
2
76 m2
1960
15864705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Urokliwe mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy 27272142 15864705 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na wynajem 42m2 położonego na 1 piętrze w bardzo spokojnej okolicy.Mieszkanie znajduje się nowoczesnym osiedlu w bardzo spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni . ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
1
42 m2
2021
15888117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803056 15888117 Oferta bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na XII piętrze w inwestycji Quattro Towers w ścisłym centrum Gdańska Wrzeszcza. Lokal składa się z sypialni (szafa w zabudowie, łóżko, miejsce do pracy), salon, samodzielna kuchnia (sprzęt AG...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (57 zł/m2)

2
1
51 m2
2011
13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
14350482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2661610 14350482 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Trawki ( Gdańsk -Wrzeszcz).Dwa niezależne pokoje ( salon w pełni wyposażony i umeblowany z balkonem), sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą ubraniową,kuchnia w pełni wyposażona oraz łazi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15866212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27316297 15866212 Posiadamy do wynajęcia bardzo ciekawą i nietuzinkową nieruchomość znajdującą się na Przeróbce przy ul. Pastoriusza Joachima.Do dyspozycji najemcy są trzy duże pokoje, kuchnia połączona z salonem , dwie łazienki oraz przedpokój o łącznej pow. użytkowe...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (50 zł/m2)

3
2
80 m2
-
15779229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25769186 15779229 Posiadamy do wynajęcia przepięknie urządzone ,zupełnie nowe 2 pok. mieszkanie w modnej części Gdańska w inwestycji DOKI na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Ks.Jerzego Popiełuszki.Apartament znajduje się na 5 piętrze i posiada następujący układ funkcjonaln...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
13897900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2204878 13897900 Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjny, zupełnie nowy apartament o powierzchni 44,00 m.2. zlokalizowany przy ul. Rakoczego na Morenie - inwestycja Studio Morena. Do dyspozycji Najemcy jest salon z aneksem kuchennym, sypialnia,łazienka z toaletą, pr...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (64 zł/m2)

2
1
44 m2
2019