• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 235

15774576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25651598 15774576 Posiadamy do wynajęcia komfortowy,dwupokojowy apartament o pow.44,00 m2 świeżo po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowany i wyposażony. Apartament o doskonałej lokalizacji gdańskiej Starówki. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 PLN (63 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15847546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26919568 15847546 Posiadamy do wynajęcia komfortowy i bardzo atrakcyjny apartament w najbardziej prestiżowej części Gdańska przy ul Szafarnia ( inwestycja Pirelli). Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym ,przestronnej sypialni, korytarza oraz łazie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (58 zł/m2)

2
1
48 m2
-
14542168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2848224 14542168 Zamieszkaj w super lokalizacji !!!LOKALIZACJA: zaplecze dzielnicy Wrzeszcz, w sąsiedztwie lasu- tereny zielone sprzyjające odpoczynkowi i aktywnemu trybowi życia ,osiedle z pełną infrastrukturą, centrum handlowo-usługowe szkoły, przedszkola, placówki...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (41 zł/m2)

4
1
75 m2
-
13962021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2270917 13962021 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,00 m.2. zlokalizowane na osiedlu WOLNE MIASTO w dzielnicy Gdańsk - Ujeścisko.Do dyspozycji Najemcy salon z aneksem kuchennym ,sypialnia,łazienka z toaletą wyposażona w kabinę prys...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (65 zł/m2)

2
1
34 m2
2018
15858910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27156490 15858910 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze skąd rozpościera się piękny widok aż na Hel. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki i przedpokoju. Pokoje są umeblowane, kuchni...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15627905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22791920 15627905 Oferta bez prowizji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza na osiedlu „Browar Gdański”. Świetny punkt komunikacyjny- dworzec PKPSKM bezpośrednio przy osiedlu, autobusy, tramwaje kilka minut spacerem. Pełna infra...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (84 zł/m2)

1
1
32 m2
2020
15041646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 7788072 15041646 Gdańsk Jelitkowo inwestycja Neptun Park - to urokliwe osiedle znajdujące się blisko Sopotu, zaledwie 50m od plaży. Doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i Sopotem.Apartament do wynajęcia dla wymagającego klienta. Położony jest w budynku willowym...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (92 zł/m2)

3
1
76 m2
2008
15876753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27552008 15876753 Do wynajęcia mieszkanie w budynku Aviator na Gdańskiej Zaspie.Mieszkanie o powierzchni 46,54m2 składa się z salonu z balkonem i z aneksem kuchennym, jednej sypialni, łazienki oraz hallu. Mieszkanie wyposażono w niezbędne sprzęty RTVAGD (lodówka, pral...

Gdańsk (Zaspa-rozstaje) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15884504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27704713 15884504 Super kawalerka w super lokalizacji !!Znakomita lokalizacja- ulica Wita Stwosza położona w bezpośredniej bliskości Kampusu Uniwersyteckiego, blisko do centrum biznesowego Olivia Business Center, Alchemii . Olivia Gate a jednocześnie także do zabytkow...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (92 zł/m2)

1
1
24 m2
-
15829345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26594411 15829345 Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie na II piętrze bez windy w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej.Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok66m2. Odrębna umeblowana kuchnia, która obecnie jest na etapie odświeżania i zostanie doposażona w piekarnik o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15588826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21942539 15588826 Dostępne od 1.06.2026Do wynajęcia apartament na osiedlu Stary Browar w Gdańsku Wrzeszczu.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą i składa się z:-salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem (strona południowa)-dwóch sypialni, usytuowan...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 600 PLN (73 zł/m2)

3
1
63 m2
2020
15890020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27867373 15890020 Do wynajęcia od zaraz duża kawalerka na osiedlu Piecki - Migowo w Gdańsku ul. Żylewicza.Mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone jest na 6 piętrze wieżowca z windą. Nieruchomość jest po kapitalnym remoncie i została w pełni wyposażona we wszystkie now...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (67 zł/m2)

1
-
36 m2
1980