• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 237

15884101 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne | Ciche | 47,6m² | Gdańsk Ujeścisko 27695336 15884101 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na pięknym, zielonym osiedlu Wolne Miasto Gdańsk, przy ul. Cedrowej w dzielniku Gdańsk Ujeścisko. LOKALI...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 850 PLN (61 zł/m2)

2
1
47 m2
2016
15885138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne | Ciche | 47m² | Gdańsk Chełm 27717855 15885138 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA:Ul. Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących c...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15792267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie z niesamowitym widokiem na zatokę 26010396 15792267 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na wynajem 68m2 położonego na 16 piętrze z świetnym widokiem na Zatokę Gdańską.Najważniejsze atuty:Doskonała Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się nowoczesnym apart...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 200 PLN (62 zł/m2)

3
1
68 m2
2016
15868165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stylowe mieszkanie blisko GUMed, balkon i garaż 27367853 15868165 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala.Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 20...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15887898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27796876 15887898 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji z 2025 roku.Najważniejsze atuty:- mieszkanie dostępne od zaraz,- wynajem bezpośrednio od ...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (74 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15867226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
W pełni urządzone z piwnicą i miejscem postojowym 27340694 15867226 MIESZKANIE: nowocześnie wykończone, jasne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym, oraz komórką lokatorską (ok. 2,m2), w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Łostowice - Osiedle Park PołudnieLokal świeżo wykończony i urządzony,...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (57 zł/m2)

3
1
53 m2
2021
15867749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe mieszkanie 10min od centrum 27350786 15867749 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego i jasnego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w doskonałej lokalizacji - Gdańsk - Suchanino.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacjaMieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, a d...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (54 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15884395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
KAWALERKA DLA SINGLA LUB PARY W SPOKOJNEJ OKOLICY 27700510 15884395 LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku (dzielnica Łostowice) w bardzo spokojnej i czystej okolicy. W pobliżu dużo zieleni, zbiornik wodny z terenem rekreacyjnym.BUDYNEK:Stan budynku jest bardzo dobry. Klatka schodowa czysta i szeroka, no...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15887325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pok mieszkanie na wynajem Gdańsk Śródmieście 27780851 15887325 Zadbane, po remoncie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w jednej z najlepszych części Gdańska.Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szerokiej. Składa się z dwóch pokoju, oddzielnej kuchni z nowymi meblami (lodówko-zamraż...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15868634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27387340 15868634 Na wynajem dwa pokoje w doskonałej lokalizacji oraz wysokim standardzie!Interesuje Cię nowoczesne mieszkanie w Gdańsku? Szukasz osiedla, które jest położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowane w centrum?Świętokrzyska Pa...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
40.72 m2
2020
15885230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27721005 15885230 Zapraszam do wynajmu długoterminowego (umowa do 30.06.2027 z możliwością przedłużenia lub wcześniejszego rozwiązania za porozumieniem stron) mieszkania na osiedlu Centralpark na Morenie przy ul. Rakoczego 11. Mieszkanie składa się z: 2 niezależnych s...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 945 PLN (53 zł/m2)

3
-
56 m2
2017
15878743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27598126 15878743 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie do wynajęcia długoterminowo w urokliwej i zielonej dzielnicy Gdańsk Strzyża, ul. Chrzanowskiego (między Oliwą a Wrzeszczem) . Blisko do biurowców Olivia Gate, Arkońska Business Park, Alchemia, Neptun.O...

Gdańsk (Strzyża) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (54 zł/m2)

2
-
52 m2
1960