• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kielce

Znalezionych ofert: 74

15845178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26856624 15845178 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum, przy ul. Śniadeckich. Mieszkanie nieumeblowane, możliwość zakupu dodatkowych mebli na potrzeby najemcy. W skład mieszkania wchod...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (36 zł/m2)

2
-
42 m2
1967
15822520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26645597 15822520 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,55 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 r. zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 700 PLN (50 zł/m2)

3
-
54 m2
2014
15765051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25461983 15765051 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowana na pierwszym piętrze w 3- piętrowym budynku przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc . W mieszkaniu zamontowana jednostka klimatyzacji. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na bal...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (35 zł/m2)

1
-
37 m2
1956
15839124 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26740966 15839124 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,7 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Konarskiego na osiedlu KSM. W skład mieszkania wchodzą: - salon, - sypialna, - kuchnia, - łazienka z WC, - korytarz, Ogrzewanie ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 000 PLN (56 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15561674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21361060 15561674 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37,90 m2 usytuowana na drugim piętrze w 2-piętrowym w centrum Kielc , przy ul. Bema. W skład nieruchomości wchodzą: - salon , - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokój . Mieszkanie po generalnym ...

Kielce (Psie górki) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (43 zł/m2)

1
-
37 m2
1960
14772646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 186252 14772646 Wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w wieżowcu w Centrum przy ul. Chęcińskiej. W skład nieruchomości wcho...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15815179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26774158 15815179 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 ,63 m2, zlokalizowane na III piętrze , w nowoczesnym bloku z windą, wybudowanym w 2018 r., zlokalizowanym w ścisłym centrum Kielc przy ul. Panoramicznej . Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchen...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 900 PLN (43 zł/m2)

2
-
44 m2
2018
15868713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27388843 15868713 Do wynajęcie przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki razem z WC oraz przestronnego salonu z aneksem kuchen...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (45 zł/m2)

2
-
33 m2
1960
15871658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27472977 15871658 Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 31,7 m2 zlokalizowane na osiedlu Szydłówek Górny przy ul. Zapolskiej. Mieszkanie składa się z: pokoju z dużym balkonem, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem i WC, przedpokoju. ...

Kielce (Słoneczne wzgórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
2000
15863707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27256525 15863707 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta, ul. Okrzei Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,87 m² , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15869227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27404359 15869227 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki razem z WC oraz przestronnego salonu z balkonem, osobnej widnej kuchni. Istnieje możliwość ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (27 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15858313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27146250 15858313 Do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 199 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2020