• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Pawłówek Przy Karczmie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przy, Pawłówek i Karczmie

Znaleźliśmy 4,205 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15887560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27785756 15887560 2 pokoje osobna kuchnia os. Zawadzkiego ul. Romera Szczecin Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.- 2 funkcjonalne pokoje- osobna, słoneczn...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
30.81 m2
1970
15883494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675159 15883494 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu pokoju nr.2 w 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mazurskiej.OPIS POKOJU: Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu położonym na drugim piętrze IV-piętrowej kamieni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
20 m2
1930
15869946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27412073 15869946 Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na Bliskiej Woli, w cichej i spokojnej okolicy, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o pow.42 mkw, składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, oddzielnej sypialni, łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (81 zł/m2)

2
1
42 m2
2020
15436483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18509963 15436483 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Bajkowym. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone jest na 2 piętrze w budynku z windą Do mieszkania przynależne są 2 miejsca postojowe. Projekt Osiedla Bajkowego jest n...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Mazowiecka Osiedle Bajowe

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15872145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27486003 15872145 Do wynajęcia od maja kawalerka- Bielany ul Marymoncka. Mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub pary . Obszerny pokój dzienny, przytulny i ciepły. W pokoju kanapa, szafa w zabudowie, stolik z 4 krzesłami, telewizor. Z pokoju wyjście na spory b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (89 zł/m2)

1
1
28 m2
1958
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kabaty 5 pokoi do wynajęcia 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998
15884237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach 27698368 15884237 Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat.Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki, przedpokoju oraz oddzielnej garderoby. Z salonu wyjście na duży ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
70 m2
1996
15859095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje przy Metrze Stokłosy 27163959 15859095 WYJĄTKOWE, JASNE 3 POKOJE PRZY SAMYM METRZE STOKŁOSY – UL. DEMBOWSKIEGO 2Mościcki Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, trzystronnego mieszkania o powierzchni 70 m², zlokalizowanego na prestiżowym, zielon...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (60 zł/m2)

3
1
70 m2
1979
15858403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w centrum do wynajęcia – Plac Konstytucji 27149335 15858403 Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy ul. Marszałkowska Plac Konstytucji od zarazNa wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy – przy Placu Konstytucji (MDM), w samym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

2
1
60 m2
1953
14977569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 5967487 14977569 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym - Nowa Starówka przy ul. Gierczak w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony we wszystko co potrzebne.Wynajem tylko długoterminowy - minimum rok.Umowa najmu okazjonalnego podpisanie u Notariusza.Oprócż kwoty najmu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (46 zł/m2)

3
-
65 m2
-
13349611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 1640826 13349611 Mamy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta - ul. Budowlana.Lokal składa się z :- salonu z balkonem typu loggia- sypialni- pokojusypialni- widnej kuchni- łazienki z wanną- WC- przedpokoju.Preferowany wynajem mieszkania na min. 1 rok lub ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15887211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27779450 15887211 Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta dla Ciebie!TgQPHd[] O MIESZKANIU:TgQPHd[] Wyjątkowe, 40-m...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005