• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 57

15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15839030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26737424 15839030 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15883443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675162 15883443 Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza.Mieszkanie:Lokal o powierzchni 42,3 m², położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły – salon od strony południowej. W skład wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuche...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (57 zł/m2)

2
-
42.3 m2
2000
15885251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721243 15885251 Komfortowe mieszkanie z ogródkiem 50 m² Szczecin ŚródmieścieNa wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecin.Lokal składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym, co t...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15883494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675159 15883494 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu pokoju nr.2 w 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mazurskiej.OPIS POKOJU: Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu położonym na drugim piętrze IV-piętrowej kamieni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
20 m2
1930
15887475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784203 15887475 Do wynajęcia nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 41,91 m², położone w samym sercu Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Szczecińskich. Lokal oferuje widok na Odrę, co nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu.Mieszkanie wykończ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (107 zł/m2)

1
1
41.91 m2
2025
15831942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671237 15831942 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m², położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ pomieszczeń. Do mieszkania przynależy balkon, dodatkowym atutem jest możli...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
66.7 m2
1920
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15882745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673263 15882745 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony w pełni wyposażony lokal o powierzchni 96 m² z uroczym balkonem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (40 zł/m2)

3
1
97 m2
1906
15882933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27673345 15882933 Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Pokoje bez mebli; umeblowana i wyposażona tylko kuchnia i łazienka. Trzy największe pokoje w a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (46 zł/m2)

5
1
109 m2
1930
15883128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673531 15883128 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
1
35 m2
2025