• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 40

15513236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20195333 15513236 Ekskluzywny, nowoczesny, dwupoziomowy apartament bezpośrednio przy Placu Jasne Błonia Kameralna, niska zabudowa, teren zamknięty i monitorowany. Powierzchnia ogółem: 120 m2 Liczba oddzielnych pokoi: 3 Liczba tarasów: 2, jeden balkon z widokiem n...

Szczecin (Centrum), Juliana Tuwima

8 000 PLN (67 zł/m2)

4
2
120 m2
2000
14843608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 3133421 14843608 Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (Wały Chrobrego, Stocznię Szczecińską). Apartament posiada loggiebalkon o powierzchni 6,22 m2.Nieruchomość wykoń...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

2 500 PLN (88 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2022
15883236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673561 15883236 Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną przy ul. Ludomiła Rayskiego w samym sercu Szczecina, zaledwie 100 metrów od Placu Grunwaldzkiego. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość miejskich atrakcji, kawiarni, restauracji ora...

Szczecin (Centrum), gen. Ludomiła Rayskiego

1 800 PLN (60 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15260629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14093262 15260629 W ofercie mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość położona na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy. Powierzchnia to ok 45m2, w tym duży pokój, kuchnia z oknem, sypialnia, przedpokój i łazienka. Z dużego pokoju jest przej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15883111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673716 15883111 Oferta najmu kawalerki w Centrum miastaDo wynajęcia kawalerka ok. 24m2 przy ul. Ściegiennego. Oficyna, 4 piętro,Czynsz najmu 1900zł + czynsz do Wspólnoty ok. 300 zł + prąd + gaz.Ogrzewanie gazowe .Mieszkanie dostępne od 30 września.Zapraszam na preze...

Szczecin (Centrum), ks. Piotra Ściegiennego

1 900 PLN (68 zł/m2)

1
1
28 m2
2022
15582156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21817999 15582156 Na wynajem prezentujemy państwu nowe mieszkanie z 2024 r.Nieruchomość położona na 6 piętrze w budynku z windą. Piękne widoki to niewątpliwy atut tego mieszkania.W mieszkaniu użyto najwyższej klasy materiałów oraz zastosowano nowoczesne rozwiązania uł...

Szczecin (Centrum), Mariana Langiewicza

2 950 PLN (84 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15882828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27673444 15882828 Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta.Mieszkanie (128,52 m2) składa się z:- 4 dużych pokoi z jednego wyjście na balkon;- kuchni obecnie przerobiona na 5 pokój;- wc;- pomieszczenia s...

Szczecin (Centrum), Śląska

5 500 PLN (43 zł/m2)

4
1
128.5 m2
1930
15882737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673237 15882737 Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest stylowo wykończone, niezamieszkałe, 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta, w prestiżowej okolicy przy Alei Fontann, posiadające prywatną windę. W okolicy pełna infrastruktura, lokale handlowo-usługo...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

3 300 PLN (48 zł/m2)

3
1
69 m2
2019
15882596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671242 15882596 Piękne mieszkanie w idealnej lokalizacji niedaleko Kaskady. Budynek położony w bocznej, cichej uliczce, mimo że to ścisłe centrum.Na powierzchnię mieszkania składa się: przestrzeń dzienna z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Do dyspozycji mi...

Szczecin (Centrum), Kaszubska

2 500 PLN (93 zł/m2)

2
1
26.88 m2
1929
15200517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 12442301 15200517 Na wynajem w Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym i wyposażonym w meble i urządzenia gotowy do wynajmu. Mieszkanie składa się...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 PLN (66 zł/m2)

1
-
30 m2
2022
15827824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588861 15827824 Mieszkanie w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Bardzo atrakcyjna lokalizacja.Dwa pokoje, oba z wyjściem na duży taras, salon z aneksem kuchennym, pełne wyposażenie kuchni, w salonie tv 55 cali, w łazience pralka plus suszarka, w ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 490 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15721848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24608191 15721848 Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego w samym centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2025 r. Usytuowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy. W mieszkaniu znajduje się sypialnia oraz przestronny salon z aneksem kuchennym wraz ze ...

Szczecin (Centrum), Księcia Bogusława X

4 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
59.6 m2
1910