• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Stare Miasto

Znalezionych ofert: 11

15505821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 20063672 15505821 W ofercie przestronna kawalerka z ogródkiem na Stary Mieście. Nieruchomość mieści się na parterze 7-kondygnacyjnego budynku z 2020 roku. Powierzchnia to 39m2, w tym:- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na niewielki ogródek, - wydzielone drzwiami...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (64 zł/m2)

1
-
39 m2
2020
15790830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25978713 15790830 Dwupoziomowe mieszkanie o pow.46m2 położone na 4 piętrze kamieniczki na Podzamczu z widokiem na katedrę. I poziom:- przestronny pokój wyposażony w nową dużą rozkładaną sofę, szafki, fotele, biurko, rozkładaną ławę;- duża, niezależna kuchnia z oknem w...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (41 zł/m2)

2
-
46 m2
2000
15883650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675369 15883650 Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze.Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym Najemcą!W pełni rozkładowe 42,98 mkw, na które składa się duży widny p...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

1
1
42.98 m2
1970
15885235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721010 15885235 Niedaleko Zamku Książąt Pomorskich, Teatru Współczesnego, Filharmonii i Książnicy Pomorskiej i Bramy Portowej, Kaskady, a z drugiej strony do wynajęcia 2 pokojowe bardzo ładnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 42,45 m2. I piętro w niskim budynku...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (61 zł/m2)

2
1
42.45 m2
1960
15883705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675424 15883705 Komfortowy, klimatyzowany apartament z windą – Stare Miasto, SzczecinNa wynajem przestronny i w pełni umeblowany apartament położony w sercu Szczecin – na Starym Mieście, w nowoczesnej kamienicy z 2013 roku. Budynek jest czteropiętrowy, wyposażony w ...

Szczecin (Stare Miasto), Mała Odrzańska

5 500 PLN (61 zł/m2)

4
1
90 m2
2013
15799752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26196764 15799752 Na wynajem prestiżowy apartament z pięknym widokiem na Odrę i Bulwary na Starym Mieście. Mieszkanie 2 - poziomowe. Na 1. poziomie salon z aneksem kuchennym. Kuchnia wyposażona w lodówkę (podblatową), piekarnik, zmywarkę, płytę elektryczną, pralkę w z...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

4 000 PLN (76 zł/m2)

2
1
52.52 m2
2021
15799751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26196763 15799751 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 53,17 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie z 2 sypialniami i częścią dzienną - salon z aneksem kuchennym.Szafy w zabudowie, telewizor, wyposażona kuchnia, pralka, ka...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

4 305 PLN (81 zł/m2)

3
1
53.17 m2
2021
15009040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6697475 15009040 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji miasta, na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 42,22 m2, na które składają się:- salon połączony z kuchnia, z wyjściem na słoneczny balkon- sypialnia ( szafa w zabudowie, łózko, szafki nocna)- łaz...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 650 PLN (63 zł/m2)

2
1
42.22 m2
2017
15796755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26128481 15796755 Na wynajem 2 - pokojowy apartament na Starym Mieście. Mieszkanie 2 -poziomowe - na 1. poziomie wejście, korytarz z szafą, na 2. poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.W kuchni - zmywarka, lodówka, mała indukcja, kuchenka mikrofalowa....

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

3 200 PLN (79 zł/m2)

2
1
40.68 m2
2021
15799753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26196766 15799753 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 64,22 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie 2 - poziomowe, z 2 sypialniami na drugim poziomie i częścią dzienną - salon z aneksem kuchennym na dole.Szafy w zabudowie,...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64.22 m2
2021
15530317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20609386 15530317 Wyjątkowe mieszkanie na wynajem – ul. Szarotki, SzczecinOferuję do wynajęcia stylowe i nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Szarotki w Szczecinie. Lokal wyróżnia się eleganckim designem, funkcjonal...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
50 m2
-