• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

15803323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26291509 15803323 Do wynajęcia komfortowe, jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,14 m², położone w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Szczecina – Pogodno przy ul. Mickiewicza, tuż obok Ryneczku. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z halą garażową...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 920 PLN (50 zł/m2)

2
1
58.14 m2
2007
15883469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675104 15883469 Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych dzielnic Szczecina, na Warszewie przy ul. Maciejkowej.Na powietrznię 64 m2 składa się:salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras i...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
64 m2
2013
15882995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673180 15882995 Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach przy ulicy 9 maja. Nieruchomość zlokalizowana na V piętrze w budynku z dwoma cichobieżnymi windami windami. Na powierzchnię 37,94 m2 składa się: salon z jadalnią i wyjściem na balkonotwarta i widna k...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
37.94 m2
1980
15820238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26598361 15820238 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Harmonia Gumieńce.Nieruchomość mieści się na III piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Na powierzchnię 42m2 składa się:- Salon z wyjściem na balkon,- Kuchnia w formie aneksu, wyposażona w w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
41.8 m2
2023
15883298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27674848 15883298 Atrakcyjna i duża kawalerka z balkonem i parkingiem zamykanym na pilota. Mieszkanie zlokalizowane w cichym, zielonym centrum miasta.W pobliżu wszystko co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, uczelnie, restauracje, park, siedziby firm, komunikacja mi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (46 zł/m2)

1
-
32.9 m2
1992
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
13568067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1872826 13568067 Wyłącznie w naszym biurze!Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy taras (około 30 metrów) oraz ogród (około 100 metrów)W okolicy pełna infrastruktura. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park przygodna. W sk...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
15203542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12512748 15203542 Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Bohdana Zaleskiego. Na powierzchnię użytkową nieruchomości (32 m2) składają się: --->Zamykany korytarz (zabudowana szafa typu komandor).--->Sypialnia (zabudowana szafa typu komandor, łóżko dwuosob...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 350 PLN (73 zł/m2)

2
1
32 m2
2006
15889929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27864561 15889929 Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w nowoczesnym budynku apartamentowym na osiedlu Zawadzkiego w Szczecin. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni, łazienki, przedpoko...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (72 zł/m2)

2
1
37.4 m2
2025
15584682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21867740 15584682 Zapraszam na prezentację mieszkania przy ul. Swojskiej w Szczecinie na nowym osiedlu zlokalizowanym w pobliżu Kniei Bukowej. Doskonałe tereny rekreacyjne , spacerowe to dodatkowe atuty lokalizacji. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone i wyposażone w...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
1
44.41 m2
2024
15887560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27785756 15887560 2 pokoje osobna kuchnia os. Zawadzkiego ul. Romera Szczecin Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.- 2 funkcjonalne pokoje- osobna, słoneczn...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
30.81 m2
1970