• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 82

15895697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962994 15895697 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń - 3 niezależne pokoje oraz odd...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
1
64 m2
1983
15876676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27544863 15876676 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
2000
15897028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27992605 15897028 Oferuję do wynajęcia wygodny 4-pokojowy apartament na osiedlu ECHO Rytm Kabaty, 3 minut spacerem od stacji metra Kabaty.Mieszkanie składa się z :przestronnego salonu, z którego wychodzi się na duży balkon, ciągnący się wzdłuż wszystkich pokoi, balkon...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 700 PLN (73 zł/m2)

4
1
92 m2
2023
15884464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27704334 15884464 DOSTĘPNE OD 1 MAJA 2026Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Bronikowskiego blisko metra Kabaty.Powierzchnia 66 m2: salon, dwie sypialnie, łazienka, garderoba. W pełni umeblowane i wyposażone. Nieopodal tereny zielone: Las Kaback...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (65 zł/m2)

3
1
66 m2
2000
15890082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867844 15890082 Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej części Ursynowa — takiego, do którego możesz po prostu wejść i zamieszkać?To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie.Na wynajem 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 mkw.Mieszka...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
1988
15683303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23893177 15683303 Komfortowe ustawne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie 3 min. od St. Metra UrsynówMieszkanie ciche dwustronne, widne i rozkładowe - wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Ustawny salon z wyjściem na balkon, sypialnia, pokój który obecnie peł...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (68 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15879356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27613392 15879356 -------- for English check below --------Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z loggią wychodzącą na zielony ogródek.3 oddzielne, niezależne i zamykane pokoje.Wpełni wyposażone w sprzęt AGD.W okolicy liczne sklepy, szkoły, przystasnki autobusowe oraz st...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 455 PLN (53 zł/m2)

4
1
65 m2
-
15890610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27882442 15890610 Polecam funkcjonalne, jasne mieszkanie w niskim, zadbanym budynku z windą, z widokiem na przepiękne drzewa!Kameralna lokalizacja w rejonie Starego Imielina na Ursynowie, z dobrymi połączeniami autobusowymi pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji dzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
46 m2
2002
15877448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27569723 15877448 Oferuję do wynajęcia wygodne mieszkanie na Ursynowie.Mieszkanie składa się z:oddzielnej, dużej kuchni z jadalnią,pokoju dziennego,dwóch sypialni,łazienki z wanną, bidetem, WC,przedpokoju z pojemną szafą.Mieszkanie jest umeblowane, ewentualne zmiany a...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64 m2
1978
15889809 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
URSYNÓW, ul. Nowy Służewiec 21, 2-pokoje, garaż 27862095 15889809 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, NAJEM NA FAKTURĘ VATKLIMATYZACJA.Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i możliwością najmu na fakturę VAT...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 PLN (86 zł/m2)

2
1
30 m2
2024
15889808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
URSYNÓW, ul. Nowy Służewiec 21, 1-pokoje, garaż 27862094 15889808 Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, KLIMATYZACJA, NAJEM NA FAKTURĘ VAT.Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i możliwością najmu na fakturę VA...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 PLN (96 zł/m2)

1
1
25 m2
2024
15889807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
URSYNÓW, ul. Nowy Służewiec 21, 1-pokoje, garaż 27862093 15889807 Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, KLIMATYZACJA, NAJEM NA FAKTURĘ VATSzukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i możliwością najmu na fakturę VAT...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 PLN (104 zł/m2)

1
1
23 m2
2024