• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 82

15756907 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25287672 15756907 Chcesz zamieszkać w przestronnym 3-pokojowym mieszkaniu znajdującym się na Warszawskim Ursynowie? A może oczekujesz doskonałej komunikacji, która w kilka chwil pozwoli Ci dotrzeć w każdy zakątek miasta?To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (62 zł/m2)

3
1
63 m2
2008
15873087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . 27511907 15873087 SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 59 m. Kuchnia umeblowana i wypo...

Warszawa (Ursynów), ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza

3 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
59 m2
2010
15854176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27071778 15854176 Do wynajęcia kawalerka 31 m2 przy samej stacji metra Imielin. Mieszkanie na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80.Układ mieszkania: mały przedpokój z dużą szafą wnękową, łazienka, pokój dzienny z wnęką na duże łóżko dwuosobowe, kuchnia oddzielna ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (90 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15889840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27862438 15889840 Lokalizacja:Wynajmę bardzo jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie z dużym balkonem.Mieszkanie jest usytuowane na 8 piętrze w budynku z dwoma windami, jest bardzo słoneczne i rozpościera się z niego widok na panoramę Ursynowa. Mieszka...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
1
64 m2
2001
15853783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27060505 15853783 Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na najwyższej kondygnacji budynku przy ul. Wąwozowej. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności, a lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (62 zł/m2)

3
1
64 m2
1996
15848234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26935193 15848234 Wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 45 m² zlokalizowane – tuż przy stacji metra Imielin.Osiedle z całodobową ochroną , wewnętrznym zielonym dziedzińcem, stawem i placem zabaw.Układ pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym- ogród zimowy z przeznac...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
1
45 m2
2010
15674001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23719860 15674001 Piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie !!! Budynek z 2006r.Oferowane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, oraz miejscem parkingowym na poziomie -1 - wszystko w cenie najmuMieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (60 zł/m2)

2
-
60 m2
2006
15889999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27866778 15889999 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15887079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27775272 15887079 NAJEMCA NIE PŁĄCI PROWIZJI - 0%Oferujemy do wynajęcia czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie położone w niskim, kameralnym bloku przy ul. Dunikowskiego 10. Mieszkanie oddalone jest 750 metrów od stacji metra Stokłosy (kilka minut pieszo l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (41 zł/m2)

4
1
85.2 m2
1980
15804210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26301736 15804210 BEZ PROWIZJI - 0% - REMAX MARATONOferujemy do wynajęcia czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie położone w niskim, kameralnym bloku przy ul. Dunikowskiego 10. Mieszkanie oddalone jest 750 metrów od stacji metra Stokłosy (kilka minut pieszo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (47 zł/m2)

4
1
85.2 m2
1980
15885280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721860 15885280 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m², położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Park wybudowanym przez Marvipol.Mieszkanie jest funkcjonalnie zaprojekto...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (98 zł/m2)

2
1
44 m2
2019
15871765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27475058 15871765 Do wynajęcia czteropokojowe, bardzo zadbane, jasne mieszkanie z dużym ogrodem na warszawskim Ursynowie - ulica Rumby.Mieszkanie o powierzchni 112,69 mkw znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, kameralnym budynku z 1996 roku. Dobrze doświetl...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (63 zł/m2)

4
1
112 m2
1996