• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 1 216

15881787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe mieszkanie na Czerskiej Mokotów 27649604 15881787 Na wynajem jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 15,28 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z cegły z 1957 roku. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie w zielonej części Mokotowa.Charakterystyka lokalu:Pokój dzienny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 080 PLN (136 zł/m2)

1
1
15.28 m2
1957
15845580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem prestiżowe biuro Al. Ujazdowskie 90m2 26863611 15845580 Oferujemy do wynajęcia elegancką powierzchnię biurową o metrażu 90 m², mieszczącą się w reprezentacyjnej, zabytkowej Kamienicy Lindenfelda przy Alejach Ujazdowskich 16 w Warszawie.Biuro jest w pełni umeblowane i gotowe do użytku – idealne dla kancela...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 800 PLN (164 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15890410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje zieleń cisza metro Służew 27876205 15890410 3 pokoje odświeżone blisko metra zielona okolica Mokotów – Służew nad DolinkąDo wynajęcia od zaraz komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok.49 m², położone na Mokotowie – zielone osiedle Służew nad Dolinką, ul. Łuko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (71 zł/m2)

3
1
49 m2
1990
15889105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem 4 pok 96m2, taras 31m2 Matejki przy Sejmie 27844669 15889105 Dwupoziomowy apartament 96 m² z tarasem 31 m² – ul. Matejki , serce Warszawy. Świeżo po generalnym remoncie.LOKALIZACJA: Ulica Jana Matejki to jeden z najbardziej ekskluzywnych i bezpiecznych punktów na mapie stolicy. Położenie w bezpośrednim sąsiedz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 450 PLN (98 zł/m2)

4
2
96 m2
1966
15869266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2 na Ursynowie 5 min do Metra piękny widok 27406109 15869266 PRZESTRONNE I JASNE 2 POKOJE Z WIDOKIEM NA LAS KABACKI – URSYNÓWMościcki Nieruchomości prezentuje do wynajmu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49 m², zlokalizowanego na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. Na uboczu 8 na ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (57 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15896393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 2 pokoje tuż przy Metrze Imielin 27979310 15896393 Oferujemy na wynajem jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Hawajskiej na Ursynowie. To propozycja idealna dla pary lub dwóch osób pracujących, które cenią wygodę i dostęp do pełnej infrastr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
48 m2
1980
15889342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Super dwa pokoje na Muranowie Pokorna 2 27847639 15889342 Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m² położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Pokornej 2 w Warszawie. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Muranowa, tuż obok stacji metra Dw...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (103 zł/m2)

2
1
39 m2
2016
15851799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mokotów wynajmę 2 pok ciche po gruntownym remoncie 27020858 15851799 Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt.Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2 w spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy na warszawskich Sadybie w środku Parku ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (87 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15897769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 28009569 15897769 Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 55 mkw, położone w dzielnicy Praga Południe (obręb Gocławek). Lokal znajduje się na drugim piętrze (z trzech) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 2025 roku. Nieruchomość położona...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (76 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15895655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962136 15895655 Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 89 mkw położone przy ul. Dubieńskiej w dzielnicy Praga Południe (Grochów). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z czterech) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 2021 roku. Najważni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (58 zł/m2)

4
2
90 m2
2021
15897702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 28008120 15897702 Kluczowe cechy: mieszkanie jasne, ciche, wysokie, dwustronne, balkon WINDA, PARKINGTylko u nas. Oferta na wyłączność. Jasne, wysokie (2,8 m), ciche, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie z loggią, oddzielną kuchnią z jadalnią, Przestronny salon (ok....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (86 zł/m2)

4
2
116 m2
1998
15895395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962973 15895395 Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy – Miasteczku Wilanów.Lokal znajduje się na 3. piętrze kameralnego, 4-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, wyposażonego ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (85 zł/m2)

2
1
41 m2
2012