• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 30

15889178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845751 15889178 English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu na ul. Ludwika Pasteura.Mieszkanie dostępne od zaraz! DYSTANS PIESZY DO NAJWIĘKSZYCH WROCŁAWSKICH UC...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
70 m2
1910
15859453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168025 15859453 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na rzekę na osiedlu zamkniętym z ochroną, zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia przy ul. Kurkowej.To idealna propozycja dla osób ceniących świetną ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (56 zł/m2)

2
-
48 m2
2014
15872413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27491876 15872413 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w kameralnej przedwojennej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu przy ul. Paulińskiej (Śródmieście). Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze 3-piętrowej zadbanej kamienicy. Klatka schodowa po generaln...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15876864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27558401 15876864 *** 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę ***OPIEKUN OFERTYJulia AndrulewiczTEL. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Apartamentowiec River Point znajduje się na popularnej Kępie Mieszczańskiej - w jednej z najbardziej pożądanej części mias...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 990 PLN (68 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15891113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27887925 15891113 Apartament przy Parku Szczytnickim 2 pokoje, 52 m2 pierwszy najem OPIEKUN OFERTYSYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZDo wynajęcia oferujemy całk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (96 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15859188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27165179 15859188 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZPierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposażyć mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15882462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27664515 15882462 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia.Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw znajdujące się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 300 PLN (49 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900
15568423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21525361 15568423 Przestronne i przytulne mieszkanie z osobną sypialnią i garażem podziemnym!Ciche mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej.Opiekun oferty:Sebastian MatczakTel: 602 101 602Lokalizacja:Kępa Mieszczańska zlokalizowana jest na granicy ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (76 zł/m2)

2
-
34 m2
2019
15880844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27615575 15880844 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,51 m usytuowane w nowoczesnym budynku z 2015 roku położone w samym centrum.Z mieszkania rozpościera się przepiękny widok na Odrę.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie z...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (64 zł/m2)

2
1
56 m2
2015
15847025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26900541 15847025 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Nowoczesny 2-pokojowy apartament zaprojektowany z naciskiem na wygodę i funkcjonalny...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 800 PLN (77 zł/m2)

2
1
75 m2
2012
15821955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649544 15821955 Na wynajem mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze apartamentowca na Promenadach Wrocławskich - microHOME Promenady.Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 ***Oferta tylko w SDP Nieruchomości***Otoczenie: Nieruchomo...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15812038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26458714 15812038 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Oferta na wynajem - świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni ok. 66 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, w 2-piętrowym budynku na Sępolnie, w zielonej okolicy Wrocławia.Otoczenie nieruc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (74 zł/m2)

3
1
65 m2
1900