• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 30

15878389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27595280 15878389 Do wynajęcia dwa niezależne, umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym na wrocławskim Biskupinie Oferuję na wynajem dwa oddzielne, w pełni umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym, położonym w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 PLN (125 zł/m2)

1
-
12 m2
1974
15796976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26134666 15796976 ul. Elizy Orzeszkowej, blisko Placu GrunwaldzkiegoDo wynajęcia nowoczesne, śliczne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m z balkonem w kamienicy z 1935 roku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrow...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
69 m2
1935
15827850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26629312 15827850 ul. OleśnickaDo wynajęcia bardzo ładne, zadbane, po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,12 m w kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku pięciopiętrowym składa się z salonu połączonego z kuchnią, niezależnego...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
1
38 m2
1920
15886338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27753755 15886338 Umeblowane w pełni mieszkanie 1-pokojowe w zadbanym budynku z windą . Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego. Pokój dzienny o pow ok 19 m2, na podłodze panele, okna pcv , umeblowanie: komplet wypoczynkowy - sofa, fotele, stolik kawowy, biurk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (54 zł/m2)

1
1
39 m2
1999
15883880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27681491 15883880 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. ; Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15527204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje + salon z kuchnią, z balkonem 20532673 15527204 Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i bardzo dobrze doświetlone. Zostało ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (51 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15770815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25565138 15770815 Opiekun nieruchomości:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 46,48 m w bardzo dobrej lokalizacji - na Ołbinie.Otoczenie nieruchomości:Ołbin to dzielnica doskonale skomunikowana ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
1
46 m2
1916
15810833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26419346 15810833 2-pokojowe 48m2 z tarasem Centrum Bema LOKALIZACJA :ul. Bema, Śródmieście, Wrocław1 km do wrocławskiego RynkuAPARTAMENT :Apartament o powierzchni 48 m2 składa się z :- salonu z wyjściem na taras- sypialni- holu- kuchni- łazienkiWszystkie wnętrza um...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (56 zł/m2)

2
1
48 m2
2018
15811663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26439877 15811663 3 pokoje + oddzielna kuchnia SępolnoDo wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w cichej i zielonej dzielnicy Wrocławia, z doskonałą komunikacją i bliskim dostępem do infrastruktury miejskiej.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w kameralnej, spokojnej okolic...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 150 PLN (45 zł/m2)

3
1
70 m2
1920
15815177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625499 15815177 Od zaraz, dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Śródmieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Doskonały dostęp do licznych środków transportu miejskiego. W pobliżu znajdują się parki, resta...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (55 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15803200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje I bud. 2023r. I klima I balkon I od zaraz 26288490 15803200 Dostępne na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku 2023 roku.Cicha okolica blisko centrum. Ul. Mikołaja Reja.We speak English. Розмовляю украïнською. Говорю на русском.0% opłata dla biura nieruchomości.Mieszkanie o powierzchni 36,26 m2 ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (89 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15824345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609597 15824345 Do wynajęcia od zaraz,2-pokojowy apartament 63m2 na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Zyndrama z Maszkowic.LOKALIZACJA:Inwestycja znajduje się bezpośrednio przy Odrze zaraz obok ulicy Księcia Witolda oraz Jagiełły. W zasięgu 4 minut spacerem przystanki k...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 950 PLN (78 zł/m2)

2
-
63.09 m2
2022