• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 32

15888770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27824484 15888770 *** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w SDP Nieruchomości ***Nowe budownictwo Wyposażone Balkon Miejsce postojoweOpiekun ofertyKatarzyna TichyNr Licencji PFRN Nr 28712602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduję się w inwestycj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15742482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24993775 15742482 Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, Wrocław, Fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2.FUNKCJONALNOŚĆMieszkanie bardzo przyjemne i zadbane, dwustronne, z dużym balkonem i oddzielną kuchnią.Układ pomieszczeń, pozwalają...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
-
49 m2
1985
15835385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713337 15835385 Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wrocław. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 43,23 m. kw, usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15891250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27893198 15891250 Oferuję do wynajęcia od 1 września zadbane mieszkanie trzypokojowe, Wrocław Maślice, ul. SuwalskaPOWIERZCHNIA: 54,5 m2UKŁAD POMIESZCZEŃkuchnia w aneksiesalon z wyjściem na balkon(meble oraz markiza)sypialnia 1sypialnia 2łazienkaSTANDARD I WYPOSAŻENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
54 m2
2010
15891076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27885833 15891076 POLECAMY DO WYNAJMU MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI NA ULICY KWISKIEJ , PO KAPITALNYM REMONCIE! W pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w bloku na zielonym osiedlu przy ul. Kwiskiej. Układ mieszkania to: 3 osobne pokoje, niezależna widna kuchnia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (54 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15890135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży taras, słoneczne, tereny spacerowe 27871988 15890135 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,16 m² z dużym tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, na zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. Lokal znajduje się wewnątrz osiedla, dzięki czemu zapewnia ciszę i prywatn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2016
15171186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11591886 15171186 Luksusowe mieszkanie 110m2, Oporów, 2 balkony, garaż AGENT PROWADZĄCYSYLWIA BEDNARSKATEL. 664 -087 -796For English version scroll down***DOSTĘPNE OD CZERWCA***Polecam luksusowe 3pok. mieszkanie o pow.110m2 usytuowane na zamknietym osiedlu w spokojnej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (41 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15867083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334993 15867083 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602*** WOLNE OD 01062026 ***Polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 49m2 zlokalizowaną w inwestycji ,,Dorzecze Legnickiej'' z 2019 roku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
15834924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789986 15834924 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Lokalizacja:Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację z centrum oraz wygodny dojazd do obwodnicy i autostra...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (65 zł/m2)

3
-
57 m2
2017
13445665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1740131 13445665 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Tęczowej, na zamykanym osiedlu z całodobową ochroną fizyczną, powstałe w 2018 roku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne oraz balkon.Mieszkanie mieści się na III piętrze w bud...

Wrocław (Fabryczna), Tęczowa

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2018
15854201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27071856 15854201 Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 Mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 z balkonem, położone jest na 9 piętrze, w 11-piętrowym budynku na Popowicach! Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (50 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15833962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27056842 15833962 Mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe 70 m2 ogród + taras Grabiszyn OPIEKUN OFERTYSYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602 e-mail: [email protected](For English scroll down)***WOLNE OD ZARAZ***Polecam do wynajęcia mieszkanie na wrocławs...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (55 zł/m2)

3
-
69 m2
2010