• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 32

15336595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16147526 15336595 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel: 602 101 602(For English scroll down)*** WOLNE OD 01052026 ***Najważniejsze informacje:Serdecznie polecam do wynajęcia wykończoną w dobrym standardzie, 3-pokojową nieruchomość znajdującą w inwestycji PIXEL HOUSE z ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (54 zł/m2)

3
-
68 m2
2018
15881762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27648469 15881762 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w spokojnej części Wrocławia - na Północnych Popowicach. Nieruchomość znajduje ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (57 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15885932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27744986 15885932 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Nowych Żernikach (WUWA2). Otoczenie nieruchomości:W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze i lokale gastronomiczne, co sprawia, że cod...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2017
15865305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27293865 15865305 Opiekun nieruchomości:Paweł Grzesiktel.602 101 602 Apartament dostępny od zaraz ! Do wynajęcia luksusowy apartament na wrocławskich krzykach w inwestycji Ogrody HalleraApartament o powierzchni 73,62 m2 składa się z: * przedpokoju z szafą wnękową * p...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 500 PLN (75 zł/m2)

3
-
73 m2
2013
15877491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27570937 15877491 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Port Popowice.UKŁAD LOKALU: - Salo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15877605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574082 15877605 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², znajdujące się przy ul. Popowickiej (Popowice - Fabryczna). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w zadbanym 4-piętrowym zadbanym bloku z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15881937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27653292 15881937 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę nowe 2-pokojowe mieszkanie (41m2) na parterze z dużym ogródkiem (25m2). Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu “Nowa Leśnica” przy ul. Trzmielowickiej.KOSZT: 2400 zł + czynsz ok. 600 złm...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15879078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, słoneczne, balkon, duże pokoje 27607746 15879078 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m², położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego pr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15874959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27520822 15874959 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz mieszkania, które łączy spokój, funkcjonalność i niskie koszty utrzymania? Ta oferta jest dla Ciebie.Na wynajem przytulne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 50 m², położone przy ul. S...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
-
50 m2
2010
15818087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26635119 15818087 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, kuchnia z jadalnią, balkon. Wrocław Krzyki Sky Tower Fabryczna, ul. Lubuska 64.Nieruchomość znajduje się 2 km od centrum miasta.Dwa osobne pokoi, kuchnia z oknem i jadalnią, balkon, komórka lokatorska.Mieszkanie ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 180 PLN (48 zł/m2)

2
1
45.02 m2
1975
15812601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26538392 15812601 Oferuję do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Grabiszyńskiej.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 7 piętrze o powierzchni ok. 45 m2 składają się:- 2 pokoje ( salon i sypialnia),- osobna kuchnia z oknem,- łaz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
1983
15808061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26383136 15808061 Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrocławia. LOKALIZACJA:Osiedle Kuźniki zlokalizowane jest w zachodniej części Wrocławia. W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gim...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (45 zł/m2)

3
1
57.29 m2
-