• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 93

15881719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645543 15881719 Przestronne i nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem 50 m² ul. Przyjaźni Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Przyjaźni (boczna ul. Krzyckiej). Lokal znajduje się na 9. piętrze, oferując za...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15891356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27895101 15891356 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przyul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskimsąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej . Kawalerka znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15347064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16424314 15347064 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 46m2. Mieszkanie dwustronne, na podłogach parkiet i deski. Z korytarza wejście do jednego z pokoi, łazienki i salonu. Salon przechodni do wnęki kuchennej i kolejnego pokoju. Mieszkanie częściowo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 PLN (33 zł/m2)

3
1
46 m2
-
15891075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27885836 15891075 RACŁAWICKAJASTRZĘBIA, BUDYNEK DWUPIĘTROWY z lat 80-tych. Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanko, położone w świetnej lokalizacji na Krzykach -Borku przy ul. RacławickiejJastrzębiej. Budynek z lat 80 -tych, cicho, czysto, blisko tramwaj-Powst...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15883927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27684930 15883927 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Krzyki ul. Stolarska Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48 m² (powierzchnia bez skosów), położone na 3. piętrze nowoczesnego, 15-letniego budynku przy ul. Sto...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (54 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15885678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27737642 15885678 Elegancki apartament z 2 balkonami, klimatyzacją i 2 miejscami postojowymi TOSCOM al. Armii Krajowej Nyska Do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 61 m², położony na 6. piętrze nowoczesnej inwestycji TOSCOM. To pro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (66 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15866107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27311616 15866107 Komfort, przestrzeń i prywatna strefa relaksu - 3 pokoje z dużym tarasem i garażem Szukasz mieszkania, które daje więcej niż standard? Ta oferta zdecydowanie się wyróżnia. Na wynajem funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m&a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (50 zł/m2)

3
-
66 m2
2000
15857959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, duża komórka lokatorska, balkon 27137263 15857959 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m², położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu pieszczego spaceru. Mieszkanie składa się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15890151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27873407 15890151 Opiekun Oferty:Katarzyna FlendrichNr licencji PFRN 28425tel: 602 101 602*for english scroll down*Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem na Krzykach?Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie z przestronnymi sypialniami i balkonem w budynku z 2016 r...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 PLN (57 zł/m2)

3
1
60 m2
2016
14699833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2984925 14699833 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie zachęcam do wynajęcia przestronnego apartamentu z 2018 roku z bardzo dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na stronę wschodnią, ogrzewanie miejsce, woda wliczona w czynsz. Osiedle z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (53 zł/m2)

3
-
60 m2
2018
15877576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27573911 15877576 Opiekun Oferty:Dominika KasprzykTel: +48 602-101-602(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe nowe mieszkanie z pięknym ogródkiem. Planty Racławickie, fitness tylko dla mieszkańców, zamknięte ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2022
15731354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24793286 15731354 Opiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602*DOSTĘPNY OD TERAZ* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Radomierzyce.Dom wykończony w b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (76 zł/m2)

3
-
85 m2
2024