• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 93

15848591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26944987 15848591 Opiekun Oferty:Katarzyna FlendrichNr licencji PFRN 28425tel: 602 101 602*** for english scroll down***[Rezerwacja]Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem na Ołtaszynie.Otoczenie nieruchomości:W blis...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (59 zł/m2)

3
1
63 m2
2007
15870491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27428584 15870491 Piękne, 4 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na ostatnim piętrzeKameralne osiedleWynajem możliwy tylko dla firm.Opiekun nieruchomości:Julia Andrulewicztel. 602 101 602Otoczenie:Prezentowana nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu w popularnej...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 900 PLN (100 zł/m2)

4
1
89 m2
2023
15767049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25517175 15767049 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z centrum ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (66 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15628578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811772 15628578 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 4 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 000 PLN (100 zł/m2)

7
-
80 m2
2025
15628575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811609 15628575 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15628574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811608 15628574 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15628576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811610 15628576 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15016758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6956595 15016758 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602W ofercie duże 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni BLEVEDER PARKOtoczenie nieruchomości:Idealna komunikacja z innymi częściami Wrocławia. Do centrum zaledwie 15 min, do autostrady 5 min . Na osiedlu ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
73 m2
2010
15359608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16777821 15359608 Apartament lux - Klecina, 2 pokoje, garaż OPIEKUN OFERTY SYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602*** DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament przy ulicy Przyjaźni o łącznej powierzchni 63mkw w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
63 m2
-
14733406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 48828 14733406 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Mieszkanie znajduję się przy ulicy Buforowej na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest na osiedlu zamkniętym. Dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu wschodniej obwodnicy Wrocławia z wylotem na Wr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (46 zł/m2)

3
-
68 m2
2017
14786439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3055309 14786439 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058For English version scroll downPolecam 2-pokojowe.mieszkanie o pow.42m2 usytuowane na KrzykachPartynice ul. Przyjaźni.Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (60 zł/m2)

2
-
43 m2
2015
15886511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761532 15886511 Dominika KasprzykSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602*MIESZKANIE DOSTĘPNE OD LIPIECPolecam 2-pokojowe mieszkanie z tarasemogródkiem, wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.Apartament s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
39 m2
2019