• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 279

15881377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27629393 15881377 Oferuję do wynajęcia klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz wiele atrakcji zarówno kulturalnych, jaki i kulinarnych, które...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (64 zł/m2)

1
-
34.4 m2
-
15861963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje, słoneczne, centrum 27218405 15861963 Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. Ślicznej we wrocławskim Tarnogaju.Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ i składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przedpok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15888358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27810239 15888358 KĘPA MIESZCZAŃSKA NOWE MIESZKANIE 2023 r. Prezentujemy Państwu ładne i praktyczne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacja o pow. 45 mkw zajmujące się na VIp. budynku przy ul. R. Dmowskiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15877852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27580796 15877852 Wyjątkowa okazja na wynajem - luksusowy apartament w sercu Wrocławia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, 150-metrowego apartamentu, który znajduje się w prestiżowym kompleksie `Angel Wings`. To miejsce, które łączy komfort ż...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (86 zł/m2)

3
2
150 m2
2009
14996795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6363675 14996795 ul. Czerniawska, Krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku trzypiętrowym składa się z przestronnego salonu z kuchn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 PLN (67 zł/m2)

3
1
70 m2
2006
15882523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27666721 15882523 ul. Kamienna nr 127Nowoczesne, przestronne, śliczne trzypokojowe mieszkanie o pow. 66 mkw. z balkonem w budynku z 2020 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku ośmiopiętrowym składa się z przestronnego salonu z kuchnią, dwóch...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (68 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15796976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26134666 15796976 ul. Elizy Orzeszkowej, blisko Placu GrunwaldzkiegoDo wynajęcia nowoczesne, śliczne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m z balkonem w kamienicy z 1935 roku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrow...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
69 m2
1935
15827850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26629312 15827850 ul. OleśnickaDo wynajęcia bardzo ładne, zadbane, po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,12 m w kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku pięciopiętrowym składa się z salonu połączonego z kuchnią, niezależnego...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
1
38 m2
1920
15877605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574082 15877605 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², znajdujące się przy ul. Popowickiej (Popowice - Fabryczna). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w zadbanym 4-piętrowym zadbanym bloku z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15859158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27164655 15859158 Do wynajęcia DOSTĘPNE OD ZARAZ komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na pięknych zielonych Karłowicach przy ul. Micińskiego - w sąsiedztwie ul. Berenta Boya-Żeleńskiego pl. Kromera. Lokalizacja budynku łączy zalety bliskości do centrum mia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (45 zł/m2)

2
-
62 m2
2000
15880845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Premium, UpperHouse, I najem, basen, klima, balkon 27615466 15880845 Na wynajem zupełnie nowy, pierwszy raz wynajmowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,23 m², położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Upper House przy ul. Walońskiej 10 we Wrocławiu.Apartament posiada balkon oraz miejsce postojowe w garażu p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (100 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15886338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27753755 15886338 Umeblowane w pełni mieszkanie 1-pokojowe w zadbanym budynku z windą . Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego. Pokój dzienny o pow ok 19 m2, na podłodze panele, okna pcv , umeblowanie: komplet wypoczynkowy - sofa, fotele, stolik kawowy, biurk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (54 zł/m2)

1
1
39 m2
1999