• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 280

15886338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27753755 15886338 Umeblowane w pełni mieszkanie 1-pokojowe w zadbanym budynku z windą . Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego. Pokój dzienny o pow ok 19 m2, na podłodze panele, okna pcv , umeblowanie: komplet wypoczynkowy - sofa, fotele, stolik kawowy, biurk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (54 zł/m2)

1
1
39 m2
1999
15884674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27709028 15884674 Mieszkanie na wynajem – ul. Biskupia, centrum miastaDo wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w samym centrum miasta przy ul. Biskupiej. Lokal oferuje piękny widok z okna oraz balkon, idealny do relaksu.Mieszkanie w pełni umebl...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
-
50 m2
2000
15883880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27681491 15883880 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. ; Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15883853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trze pokoje z balkonem. 58m2.1 piętro.Wynajmę. 27680309 15883853 Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Różanka, WrocławOferuję na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o 3 pokojach, położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocław - na osiedlu Różanka (ul....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (48 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15882442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27664161 15882442 Ładne i funkcjonalne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 45 mkw. znajdujące się na VIII p. dziesięciopiętrowego budynku apartamentowo-handlowego przy ul. Legnickiej pomiędzy pl. Jana Pawła II a CH Magnolia Park.Mieszkanie składa się ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15881937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27653292 15881937 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę nowe 2-pokojowe mieszkanie (41m2) na parterze z dużym ogródkiem (25m2). Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu “Nowa Leśnica” przy ul. Trzmielowickiej.KOSZT: 2400 zł + czynsz ok. 600 złm...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15858512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27150215 15858512 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam!Oferuję na wynajem lokal biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 51,92 m2, znajdujący się na parterze budynku pod adresem Kromera 6A, Wrocław. W skład powierzchni użytkowej wchodzą: lokal biurowy, wi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (60 zł/m2)

1
-
52 m2
1930
15881070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Klecinie 27622228 15881070 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone przy ul. Przyjaźni 6a na wrocławskiej Klecinie. Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku z 2010r. z windą i oferuje komfortową, dobrze rozplanowaną przestrzeń do życia.Mieszk...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (43 zł/m2)

2
-
61 m2
2010
15879078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, słoneczne, balkon, duże pokoje 27607746 15879078 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m², położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego pr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15246485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje z parkingiem, nowe Port Popowice 13722660 15246485 Umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Białowieskiej w inwestycji Port Popowice. Mieszkanie mieści się na II piętrze w budynku z 2021 roku, posiada windę. Na powierzchnię 54 mkw składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Białowieska

3 500 PLN (65 zł/m2)

3
-
54 m2
2021
15805715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26314513 15805715 W pełni wyposażone, klimatyzacja, balkon, garażLokalPowierzchnia 50 m2, salon połączony z kuchnią w zabudowie wraz ze sprzętem; lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz płyta indukcyjna. Z części dziennej wyjście na niewielki balkon.Sy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 599 PLN (52 zł/m2)

2
-
50 m2
2005
15876140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pierwszy najem! mieszkanie 2 - kondygnacyjne 27531271 15876140 Pierwszy najem !! Mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku.mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz 2 łazienek, garderoby oraz dużej otwartej przestrzni do pracy lub Cena najmu 4200 ...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 200 PLN (47 zł/m2)

4
2
90 m2
2025