• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 280

15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15742482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24993775 15742482 Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, Wrocław, Fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2.FUNKCJONALNOŚĆMieszkanie bardzo przyjemne i zadbane, dwustronne, z dużym balkonem i oddzielną kuchnią.Układ pomieszczeń, pozwalają...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
-
49 m2
1985
15893340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908344 15893340 DO WYNAJĘCIA 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy RondzieDOSTĘPNE OD 1 SIERPNIAUKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 52,30 m2 składają się:- pokój dwuosobowy- dwa pokoje jednoosobowe- łazienka z natryskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
1985
15889819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862177 15889819 Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 37 m2 składają się:- pokój z aneksem kuchennym- sypialni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15889178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845751 15889178 English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu na ul. Ludwika Pasteura.Mieszkanie dostępne od zaraz! DYSTANS PIESZY DO NAJWIĘKSZYCH WROCŁAWSKICH UC...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
70 m2
1910
15878702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27596165 15878702 Oferuję do wynajęcia KAWALERKĘ z BALKONEM ul. Braniborska - LEGNICKA Residence.SIŁOWNIA ORAZ TARAS NA DACHU!UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni ok. 32 m2 składają się:- pokój dzienny z aneksem kuchennym- łazienka z k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
-
32 m2
2024
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) oraz komórka lokatorska W CENIE. PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15844015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26819439 15844015 English version belowOferuję do wynajęcia od zaraz zadbane mieszkanie dwupoziomowe.Mieszkanie przyjazne zwierzętom! Wrocław Klecina, ul. WałbrzyskaNa wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m (po podłodze 98 m). Lokal znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (48 zł/m2)

4
-
73 m2
2005
15859453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168025 15859453 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na rzekę na osiedlu zamkniętym z ochroną, zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia przy ul. Kurkowej.To idealna propozycja dla osób ceniących świetną ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (56 zł/m2)

2
-
48 m2
2014
15889196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846050 15889196 Dostępne od zaraz, w pełni wyposażone mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem, położone na kameralnym osiedlu ok. 15 minut samochodem od centrum Wrocławia.Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 1...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
53 m2
2011
15835385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713337 15835385 Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wrocław. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 43,23 m. kw, usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15877336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27567566 15877336 Do wynajęcia: nowoczesne, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - ul. Skarbowców Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 44 m², położonego w prestiżowej inwestycji Kameralna Olszówka przy u...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (59 zł/m2)

2
-
44 m2
-