• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 279

15892439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898763 15892439 3 pokojowe mieszkanie z balkonem + garaż podziemny Krzyki Ołtaszyn - ul. Obrońców Poczty Gdańskiej - blisko Bielan Wrocławskich i autostrady A4 ! Świetne dla rodziny z Korei. Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow. 78 m2 3 pok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (50 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15887506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784706 15887506 Do wynajęcia przytulna mikro kawalerka w stylu loftowym w pięknie odrestaurowanym budynku przy ul. Kościuszki - w centrum Wrocławia Lokal w pełni wyposażony, w znakomitej lokalizacji blisko Rynku, Dworca Głównego, Placu Grunwaldzkiego. Idealny ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 600 PLN (114 zł/m2)

1
-
14 m2
2018
15838639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732409 15838639 DO WYNAJĘCIA 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku, z windą, pięknym ogrodem, podjazdami dla osób niepełnosprawnych i garażem podzie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 950 PLN (61 zł/m2)

2
1
65 m2
2014
15881719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645543 15881719 Przestronne i nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem 50 m² ul. Przyjaźni Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Przyjaźni (boczna ul. Krzyckiej). Lokal znajduje się na 9. piętrze, oferując za...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15891356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27895101 15891356 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przyul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskimsąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej . Kawalerka znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15876864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27558401 15876864 *** 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę ***OPIEKUN OFERTYJulia AndrulewiczTEL. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Apartamentowiec River Point znajduje się na popularnej Kępie Mieszczańskiej - w jednej z najbardziej pożądanej części mias...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 990 PLN (68 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15891250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27893198 15891250 Oferuję do wynajęcia od 1 września zadbane mieszkanie trzypokojowe, Wrocław Maślice, ul. SuwalskaPOWIERZCHNIA: 54,5 m2UKŁAD POMIESZCZEŃkuchnia w aneksiesalon z wyjściem na balkon(meble oraz markiza)sypialnia 1sypialnia 2łazienkaSTANDARD I WYPOSAŻENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
54 m2
2010
15891223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27892607 15891223 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w zadbanym 10-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - okolice ul. Żmigrodzkiej Broniewskiego (bliskie Psie Pole - Obręb Polanka). Świetnie skomu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (61 zł/m2)

3
-
57 m2
1980
15882550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27667823 15882550 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisOferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (65 zł/m2)

1
-
34 m2
2009
15891113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27887925 15891113 Apartament przy Parku Szczytnickim 2 pokoje, 52 m2 pierwszy najem OPIEKUN OFERTYSYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZDo wynajęcia oferujemy całk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (96 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15859188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27165179 15859188 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZPierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposażyć mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15347064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16424314 15347064 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 46m2. Mieszkanie dwustronne, na podłogach parkiet i deski. Z korytarza wejście do jednego z pokoi, łazienki i salonu. Salon przechodni do wnęki kuchennej i kolejnego pokoju. Mieszkanie częściowo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 PLN (33 zł/m2)

3
1
46 m2
-