• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 279

13445665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1740131 13445665 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Tęczowej, na zamykanym osiedlu z całodobową ochroną fizyczną, powstałe w 2018 roku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne oraz balkon.Mieszkanie mieści się na III piętrze w bud...

Wrocław (Fabryczna), Tęczowa

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2018
15467209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe, centrum, nad rzeką, obok uniwersytetu 19208702 15467209 > Pierwszy najem> Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta> Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów> Apartament wykończony w wysokim standardzie - wszystkie sprzęty ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 PLN (87 zł/m2)

1
1
27 m2
1900
15889559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27853033 15889559 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (92 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15828448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616870 15828448 Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia w sercu Wrocławia? Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. W Twoich rękach znajduje się klucz do komfortowego i prestiżowego apartamentu w tętniącym życiem mieście. 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone z ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15889120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845567 15889120 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 54 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (93 zł/m2)

2
-
54 m2
2020
15699888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24178400 15699888 Svitlana LutsSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602**for English scroll down**Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m, wyposażone w funkcjonalną garderobę, położone na nowoczesnym osiedlu Lokum Porto.Otoczeni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15854201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27071856 15854201 Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 Mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 z balkonem, położone jest na 9 piętrze, w 11-piętrowym budynku na Popowicach! Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (50 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15731354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24793286 15731354 Opiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602*DOSTĘPNY OD TERAZ* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Radomierzyce.Dom wykończony w b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (76 zł/m2)

3
-
85 m2
2024
15848591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26944987 15848591 Opiekun Oferty:Katarzyna FlendrichNr licencji PFRN 28425tel: 602 101 602*** for english scroll down***[Rezerwacja]Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem na Ołtaszynie.Otoczenie nieruchomości:W blis...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (59 zł/m2)

3
1
63 m2
2007
15807463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26366299 15807463 Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachuOpiekun oferty:Julia AndrulewiczSDP Nieruchomościtel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z prywatnym tarasem na dachu.Nieruchomość możliwa na wynajem tylko dla f...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

13 999 PLN (119 zł/m2)

3
2
118 m2
2020
15870491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27428584 15870491 Piękne, 4 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na ostatnim piętrzeKameralne osiedleWynajem możliwy tylko dla firm.Opiekun nieruchomości:Julia Andrulewicztel. 602 101 602Otoczenie:Prezentowana nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu w popularnej...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 900 PLN (100 zł/m2)

4
1
89 m2
2023
15833962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27056842 15833962 Mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe 70 m2 ogród + taras Grabiszyn OPIEKUN OFERTYSYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602 e-mail: [email protected](For English scroll down)***WOLNE OD ZARAZ***Polecam do wynajęcia mieszkanie na wrocławs...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (55 zł/m2)

3
-
69 m2
2010