• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 278

15891076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27885833 15891076 POLECAMY DO WYNAJMU MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI NA ULICY KWISKIEJ , PO KAPITALNYM REMONCIE! W pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w bloku na zielonym osiedlu przy ul. Kwiskiej. Układ mieszkania to: 3 osobne pokoje, niezależna widna kuchnia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (54 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15883927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27684930 15883927 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Krzyki ul. Stolarska Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48 m² (powierzchnia bez skosów), położone na 3. piętrze nowoczesnego, 15-letniego budynku przy ul. Sto...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (54 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15885678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27737642 15885678 Elegancki apartament z 2 balkonami, klimatyzacją i 2 miejscami postojowymi TOSCOM al. Armii Krajowej Nyska Do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 61 m², położony na 6. piętrze nowoczesnej inwestycji TOSCOM. To pro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (66 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15866107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27311616 15866107 Komfort, przestrzeń i prywatna strefa relaksu - 3 pokoje z dużym tarasem i garażem Szukasz mieszkania, które daje więcej niż standard? Ta oferta zdecydowanie się wyróżnia. Na wynajem funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m&a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (50 zł/m2)

3
-
66 m2
2000
15890461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, duża komórka lokatorska, balkon 27877387 15890461 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m², położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu pieszczego spaceru. Mieszkanie składa się...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15857959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, duża komórka lokatorska, balkon 27137263 15857959 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m², położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu pieszczego spaceru. Mieszkanie składa się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15890151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27873407 15890151 Opiekun Oferty:Katarzyna FlendrichNr licencji PFRN 28425tel: 602 101 602*for english scroll down*Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem na Krzykach?Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie z przestronnymi sypialniami i balkonem w budynku z 2016 r...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 PLN (57 zł/m2)

3
1
60 m2
2016
15890135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży taras, słoneczne, tereny spacerowe 27871988 15890135 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,16 m² z dużym tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, na zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. Lokal znajduje się wewnątrz osiedla, dzięki czemu zapewnia ciszę i prywatn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2016
15890117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka wszystko nowe - widok na miasto, balkon 27870139 15890117 Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 27m2 znajdująca się na X piętrze w budynku z windą przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Wszystko nowe, po generalnym remoncie. Mieszkanie jest umeblowane i ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Lubuska

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15883845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem 2 pokoje z osobną kuchnią! 27680259 15883845 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gaju. Dostępne od zaraz! LOKALIZACJA: - przystanek tramwajowy Krynicka - 90 m - 1 minuty pieszo,- przystanek autobusowy Krynicka - 110 m - 2 minuty pieszo,- Biedronka - 650 m - 2 minut autem - ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15889894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27863216 15889894 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2. Oryginalne wykończenie w 100% komponuje się z historią i stylem kamienicy, w której lokal się znajduje.Zlokalizowane przy Placu Solnym na Starym Mieście - jasne i przytulne.Mieszkanie składa się z:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15882462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27664515 15882462 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia.Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw znajdujące się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 300 PLN (49 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900