• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 278

15886511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761532 15886511 Dominika KasprzykSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602*MIESZKANIE DOSTĘPNE OD LIPIECPolecam 2-pokojowe mieszkanie z tarasemogródkiem, wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.Apartament s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
39 m2
2019
15885858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27743556 15885858 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel: 602 101 602(For English scroll down)Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony o wysokim standardzie apartament. Dwu pokojowa nieruchomość znajduje się na trzeciej kondygnacji ośmiopiętrowego budynku w prestiżowej...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (76 zł/m2)

2
-
42 m2
2019
15884929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27714719 15884929 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 80 m, położony w samym sercu Wrocławia przy Parku Mieszczańskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bud...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (61 zł/m2)

3
1
80 m2
2022
15880844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27615575 15880844 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,51 m usytuowane w nowoczesnym budynku z 2015 roku położone w samym centrum.Z mieszkania rozpościera się przepiękny widok na Odrę.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie z...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (64 zł/m2)

2
1
56 m2
2015
15879081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607990 15879081 Na wynajem apartament typu studio o powierzchni 50,5 m2 - wyremontowane i w bardzo dobrym standardzie. Położone przy ul. Gwiaździstej, w widocznym z każdego miejsca we Wrocławiu drapaczu chmur Sky Tower Opiekun nieruchomościMarta Woźniczka-OpuchlikNr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 000 PLN (120 zł/m2)

2
1
50 m2
2013
15859482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168449 15859482 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, położonego na ul. Dmowskiego.UKŁAD LOKALU:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
56 m2
2016
15876065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27529635 15876065 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu 3-pokojowego z widokiem na rzekę, zlokalizowanego w najbardziej pożądany...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (79 zł/m2)

3
1
61 m2
2020
15872998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27509904 15872998 Opiekun Oferty: Monika JaworskaTel. 602 101 602 OFERTA TYLKO DLA OSÓB ZATRUDNIONYCH W RAMACH UMOWY O PRACĘ.Mieszkanie idealne dla 2 osób ceniących komfort i przestrzeń.Właściciel nie akceptuje zwierząt.Czas trwania umowy najmu - ok. 12 miesięcy. Naje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (47 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15849119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26958975 15849119 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN [email protected] na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym . Mieszkanie nowe - kompletnie wyposaż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15870926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27446522 15870926 Opiekun OfertyKonrad RakowieckiMIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZSerdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, zlokalizowane w prestiżowej Rezydencji Borek przy ul. Saperów. Lokal znajduje się na parterze i wyróżnia się dużym, p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15870272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27424663 15870272 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 22.05***Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Rymarskiej na Krzyk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 900 PLN (111 zł/m2)

4
-
107 m2
2006
15863457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27248863 15863457 Mieszkanie 3 pokojowe dwupoziomoweOPIEKUN OFERTY:PAWEŁ GRZESIKTel: 602 101 602For English version scroll downZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 85 m2 Mieszkanie składa się z:Poziom 0, salon, przedpokój, kuchnia...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (41 zł/m2)

3
-
85 m2
2002