• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 279

15093755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 9662990 15093755 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kamieńskiego na Psim Polu. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pod Platanami*mieszkanie dostępne od zar...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (53 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15016758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6956595 15016758 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602W ofercie duże 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni BLEVEDER PARKOtoczenie nieruchomości:Idealna komunikacja z innymi częściami Wrocławia. Do centrum zaledwie 15 min, do autostrady 5 min . Na osiedlu ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
73 m2
2010
15467419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 19211657 15467419 Opiekun Oferty:Jarosław BiegańskiTel: +48 602 101 602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiLicencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 28446***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.87m2...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 900 PLN (93 zł/m2)

4
-
85 m2
2024
15359608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16777821 15359608 Apartament lux - Klecina, 2 pokoje, garaż OPIEKUN OFERTY SYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602*** DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament przy ulicy Przyjaźni o łącznej powierzchni 63mkw w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
63 m2
-
14733406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 48828 14733406 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Mieszkanie znajduję się przy ulicy Buforowej na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest na osiedlu zamkniętym. Dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu wschodniej obwodnicy Wrocławia z wylotem na Wr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (46 zł/m2)

3
-
68 m2
2017
15141116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10782113 15141116 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (77 zł/m2)

2
-
90 m2
2020
14786439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3055309 14786439 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058For English version scroll downPolecam 2-pokojowe.mieszkanie o pow.42m2 usytuowane na KrzykachPartynice ul. Przyjaźni.Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (60 zł/m2)

2
-
43 m2
2015
15778397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25751412 15778397 Opiekun Oferty:Svitlana Luts Tel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu Nieruchomościami***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w prestiżowej lokalizacji na ulicy Czystej 4. Apartament je...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 950 PLN (99 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15619749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22595060 15619749 OPIEKUN OFERTYWERONIKA WOŹNIAKTEL. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960(ENGLISH VERSION BELOW)*** MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ ***Polecam przestronne, bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone w samym sercu Wrocławia. Apartamen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (71 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15867760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27351633 15867760 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie polecam do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Krzysztofa Kolumba znanej inwestycji Olimpia port. Dwa pokoje zlokalizowane na Swojczycach z dobrym połączeniem ze Ścisłym Centru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (63 zł/m2)

2
-
51 m2
2015
15881762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27648469 15881762 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w spokojnej części Wrocławia - na Północnych Popowicach. Nieruchomość znajduje ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (57 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15885932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27744986 15885932 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Nowych Żernikach (WUWA2). Otoczenie nieruchomości:W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze i lokale gastronomiczne, co sprawia, że cod...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2017