• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 240

15303979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15260714 15303979 PREZENTUJEMY NA WYNAJEM ATRAKCYJNY LOKAL DWUPOKOJOWY, MIESZKALNO - USŁUGOWY LUB BIUROWY O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 54,46 m2 W CENTRUM MIASTA - PRZY UL. SOLSKIEGO W SŁUPSKU! IDEALNY POD DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄ! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 000 PLN (37 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15871968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27481414 15871968 Mieszkanie z miejscem parkingowym Osiedle Parkowe 2. piętro Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Parkowym w Gliwicach, usytuowaną na drugim piętrze budynku. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe, ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (76 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15861660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27210499 15861660 Nowoczesne mieszkanie 67,43 m² 3 pokoje balkon centrum Poznania – ul. Mostowa 23ANa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,43 m², zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku w samym sercu Poznania.Układ mieszkania:* sa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 500 PLN (96 zł/m2)

3
-
67.43 m2
2017
15818742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26643090 15818742 Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Kołobrzegu, przy ul. Budowlanej. Lokal znajduje się na 4. piętrze i oferuje widok na katedrę – zaledwie 200 metrów od serca miasta.Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (37 zł/m2)

3
-
63 m2
1970
15871887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Twoje mieszkanie w świetnej lokalizacji 27479738 15871887 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYblisko pętla tramwajowadobry dojazd do obwodnicypełne zaplecze handlowo usługowe w zasięgu rękiLOKALIZACJAMieszkanie doskonale skomunikowane, w pobliżu przystanki tr...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
45 m2
2017
15849489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26969233 15849489 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46m2Oferujemy do wynajęcia bardzo słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.13m2, położone w świetnej lokalizacji z pełną infastrukturą w zasięgu kilku minut - sklepy, punkty usługow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 800 PLN (39 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15871833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27476221 15871833 Luksusowe Mieszkanie z Dużym Balkonem Położone na 14 Piętrze. Polecam do wynajmu luksusowe, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w nowym budynku Quorum wybudowanym w 2025 roku na ulicy Sikorskiego. ; Rozkład mieszkania: ; - Salon połączony ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (76 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
14996442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6357825 14996442 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwu...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 200 PLN (81 zł/m2)

2
-
52 m2
-
13725695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2029184 13725695 Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie kilka lat temu, na Nowym Mieście. Dwa niezależne pokoje, przyjemnie urządzone. Oddzielna kuchnia - w pełni umeblowana, wyposażona, łazienka z prysznicem, balkon. Remont mieszkania o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 450 PLN (86 zł/m2)

2
-
40 m2
1960
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
14921833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 4721811 14921833 Do wynajęcia mieszkanie M-3 dwupokojowe w bloku z cegły z 2007r. (zdjęcia mieszkania są przed remontem, obecnie nowa zabudowa kuchenna oraz wystrój) W skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym (z dużą lodówką) oraz sypialnia. Nier...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 850 PLN (49 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15871267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27461108 15871267 Estetyczne - zadbane 2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy ul. Leszno 8 - Wola bardzo blisko Centrum i strefy biurowców (blisko Warsaw Spire). Apartamentowiec z 2009 r. z elegancką recepcją i dużym holem. Na miejscu ochrona 24h7 dni. Mieszkanie na wysokim ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
-
51 m2
2009