• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 240

15849489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26969233 15849489 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46m2Oferujemy do wynajęcia bardzo słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.13m2, położone w świetnej lokalizacji z pełną infastrukturą w zasięgu kilku minut - sklepy, punkty usługow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 800 PLN (39 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15871833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27476221 15871833 Luksusowe Mieszkanie z Dużym Balkonem Położone na 14 Piętrze. Polecam do wynajmu luksusowe, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w nowym budynku Quorum wybudowanym w 2025 roku na ulicy Sikorskiego. ; Rozkład mieszkania: ; - Salon połączony ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (76 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15871658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27472977 15871658 Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 31,7 m2 zlokalizowane na osiedlu Szydłówek Górny przy ul. Zapolskiej. Mieszkanie składa się z: pokoju z dużym balkonem, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem i WC, przedpokoju. ...

Kielce (Słoneczne wzgórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
2000
14996442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6357825 14996442 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwu...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 200 PLN (81 zł/m2)

2
-
52 m2
-
13725695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2029184 13725695 Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie kilka lat temu, na Nowym Mieście. Dwa niezależne pokoje, przyjemnie urządzone. Oddzielna kuchnia - w pełni umeblowana, wyposażona, łazienka z prysznicem, balkon. Remont mieszkania o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 450 PLN (86 zł/m2)

2
-
40 m2
1960
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
14921833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 4721811 14921833 Do wynajęcia mieszkanie M-3 dwupokojowe w bloku z cegły z 2007r. (zdjęcia mieszkania są przed remontem, obecnie nowa zabudowa kuchenna oraz wystrój) W skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym (z dużą lodówką) oraz sypialnia. Nier...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 850 PLN (49 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15871267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27461108 15871267 Estetyczne - zadbane 2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy ul. Leszno 8 - Wola bardzo blisko Centrum i strefy biurowców (blisko Warsaw Spire). Apartamentowiec z 2009 r. z elegancką recepcją i dużym holem. Na miejscu ochrona 24h7 dni. Mieszkanie na wysokim ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15712234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24418490 15712234 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m² z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym – Szczecin, Śródmieście, ul. Lutniana.Mieszkanie położone jest na parterze apartamentowca z 2001 roku. To idealne mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
-
57 m2
2001
15674369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23725609 15674369 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15871003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27451512 15871003 NA WYNAJEM 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły - ul. 14 Lutego dostępne od zaraz zwierzaki - TAK Szukasz mieszkania w centrum, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowan...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (0 zł/m2)

2
-
4982 m2
-
15218418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z werandą -Sopot Dolny! 12992065 15218418 ZNAKOMICIE ZLOKALIZOWANE 2-pok.mieszkanie w Sopocie Dolnym o powierzchni 50m2, w sercu miasta przy ul. Grunwaldzkiej, 2 min od morza.Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w zadbanej kamienicy na terenie zamkniętym.W skład mieszkania wchodzi: salon z a...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
50 m2
1945